Muğla Ülkü Ocakları’ndan Gönül Seferberliği Sohbetleri

Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Yasin-i Şerif Tilavetleri ve Gönül Seferberliği Sohbetleri’nin bu seneki ilk programı gerçekleştirildi.

Program başlamadan önce Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Cemil Gündüz’ün de katıldığı, İl Yönetimine ve Üniversiteler Birimine yeni atamalar gerçekleştirildi. Ardından Yasin-i Şerif okunarak programa başlandı.

Üniversite öğrencilerinin milli, manevi, ilmi vb.  kazanımlar elde etmelerine olanak sağlamak ve Ülkücü Camia’nın birlikteliğine güç kazandırmak amacıyla ortaya konulan programların bu haftaki konuğu; Doç. Dr. Recep Birgül idi.

Ülkü Ocakları Muğla İl Binası Mustafa Girgin – Halil İbrahim Nizamoğlu Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programa çok sayıda ülküdaşımız katıldı.

Yasin-i Şerif Tilaveti’nin ardından hep birlikte dualar edilerek, iman tazelendi. Ardından Recep Birgül tarafından katılımcılara yönelik bir konuşma yapıldı.Daha sonra soru cevap şeklinde devam eden program gönül seferberliğine dönüştü.

Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanlığı tarafından; Yasin-i Şerif Tilavetleri ve Gönül Seferberliği Sohbetleri’nin, yeni konuklarla, önümüzdeki haftalarda da devam edeceği bildirildi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter