Muğla- Ortaca Ülkü Ocakları’ndan Engelli Ailelerine Ziyaret

Ortaca Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı’ndan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle; bölgedeki engelli vatandaşlar tespit edilerek ziyaret edildi.

Ortaca Ülkü Ocakları Başkanı Kaan ÇAKIR ve yönetimi bölgelerinde bulunan engelli vatandaşları ziyaret etti. Ziyareti esnasında çocuklara hediye ve oyuncaklar dağıtıldı. Konu ile ilgili açıklama yapan Sn. Kaan ÇAKIR; Hepimiz birer engelli adayıyız, 1 dakika sonrasının ne olacağını bilmeden yaşayan birer bireyiz. Bu nedenle her halimize şükrederek engelli  kardeşlerimize her zaman destek ve sahip çıkmalıyız. Onlar bize yüce Allah’ın bir lütfudur .

Hediyeler ve oyuncaklarla onları bir an tebessüm ettirmek; ailelerinin yanında olmanın boynumuzun borcu olduğunun bilinci ile, onları yüce Allah’ın yarattığı birer insan olarak hep ilgilenecek, ziyaret edeceğiz.

Tek tek engelli aileleri ziyaret eden Kaan ÇAKIR ailelerin sorun ve sıkıntılarını dinlediklerini ellerinden geleni yapacaklarını problemlerle ilgili gerekli mercilere ileteceklerini belirtti.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter