Muğla İl Emniyet Müdürü’nden Muğla Ülkü Ocaklarına Anlamlı Ziyaret

Muğla İl Emniyet Müdürü Ahmet Akbal; Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerden oluşan bir heyetle Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanlığı’na ziyarette bulundular.
Öncelikle heyet Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Cemil Gündüz’ü makamında ziyaret etti.Geçen sene gerçekleştirmiş oldukları ziyaret de vermiş oldukları çiğ köfte sözünü de unutmayan Sn. Ahmet Akbal, programa katılacak davetlilere çiğ köfte ve helva ikramında bulundu. Daha sonra Muğla İl Emniyet Müdür Ahmet Akbal ile beraberindeki heyet; toplantı salonuna geçerek, Ülkü Ocakları mensubu gençlerle yaklaşık iki saat boyunca “Türk – İslam Şuuru” , ”Ülkücü Duruş” , “Polis ve Toplum” konuları hakkında konuştu. Daha sonra Sn. Ahmet Akbal ülkücü gençler tarafından yöneltilen sorulara cevap verdi.
Basına kapalı olarak gerçekleşen ziyaretin, Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Cemil Gündüz’ün daveti üzerine gerçekleştirildiği bildirildi. Ziyaretle ilgili kısa bir açıklama yapan Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Cemil Gündüz: “Öncelikle Muğla İl Emniyet Müdürü Sayın Ahmet Akbal’a ve beraberindeki heyete, bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendilerini ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduk” dedi.
Ziyaret; içilen çaylar, yapılan ikramlar ve en kısa zamanda tekrar görüşmek temennilerinin ardından sona erdi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter