Muğla – Dalaman Ülkü Ocakları “Kutlu Şahlanış” Gecesi

Ülkü Ocakları Dalaman İlçe Başkanlığı tarafından “Kutlu Şahlanış’” gecesi adlı Program düzenlendi. Dalaman Atatürk Kültür Merkezin’de düzenlenen programa Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Cemil Gündüz, Ortaca Ülkü Ocakları Başkanı Kaan Çakır, Milas Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Kalyoncu Datça Ülkü Ocakları Başkanı Oğuzhan Özçelik, Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz ve yüzlerce ülkücü genç ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kutlu Şahlanış Programı Saat 19.00’da Kültür Merkezi’nde saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile programın resmi açılışı yapıldı. Açılış Konuşması için sahneye çıkan Ülkü Ocakları Dalaman İlçe Başkanı Ahmet Celimli; “ Böyle bir geceyi düzenlememize vesile olan herkese başta Ülkü Ocakları Muğla İl Başkan’ımız Cemil Gündüz olmak üzere teşekkür ediyorum. Dalaman’nın böyle bir programa ihtiyacı vardı, bundan önce oldu gibi bu günden sonra da Dalaman daha da güçlenerek ülkücülerin kalesi olmaya devam edecektir” dedi.

Ahmet Celimli’nin konuşmasının ardından kürsüye çıkan Muğla Ülkü Ocakları İl Başkanı Cemil Gündüz bu tür programların ülkücü hareketin heyecanına olan katkısına vurgu yapan Cemil Gündüz son günlerde yaşanmış olan vahşice katledilen Özgecan Aslan’ı da unutmadı. Programa katılan herkese teşekkür eden Cemil Gündüz konuşmasının sonunda bu ülkü üzerinde karanlık emelleri olanlar unutmasın ki Ülkücü Hareket henüz son sözünü söylememiştir diyerek sözlerine son verdi. Ardından seyirciler arasında çekiliş yapıldı çekilişte ödül kazananlara hediyelerini takdim etmek üzere Muğla Ülkü Ocakları İl Başkanı Cemil Gündüz, Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili Mehmet Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz sahneye çıktılar.

Gecenin finalinde ise genel merkez sanatçılarımızdan olan Rahmet Safa ve ardından Osman Öztunç sahneye çıktılar. Coşkunun doruk noktasına ulaştığı bu anlarda binlerce kişi hep bir ağızdan şarkılar söyledi.

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter