Manisa Ülkü Ocakları’nda İstişare Toplantıları

Manisa Ülkü Ocakları her ay düzenli aralıklarla yaptığı aylık il istişare toplantısı için Kula’daydı. İl istişare toplantısını yapmak üzere Kula’da buluşan Manisa Ülkü Ocakları, öğlen yemeğinin ardından toplantıya başladı. Bütün ilçe ocak başkanlarının, üniversite birimleri temsilcilerinin ve ortaöğretim birimi temsilcilerinin katıldığı toplantıya Manisa İl Ocak Başkanı Onur Pabuççuoğlu başkanlık etti.

Gençlere yönelik eğitimi destekleyici ve Ülkücü şuura sahip arkadaşların daha bilinçli ve aktif bir kitle haline dönüştürülebilmesi için yapılan toplantıda önemli adımlar atıldı. Alınan bu kararlar doğrultusunda eğitime ve gençlerimize destek noktasında birleşen ocak başkanları bu yönde faaliyetlerini arttırıcı etkinlikler yapma kararı aldılar. Toplantıda konuşan Manisa İl Ocak Başkanı Onur Pabuççuoğlu;

“Gençler bizim her zaman önceliğimizdir. Bizler bu makamlarda sadece vatan ve millet sevdalısı gençler yetiştirebilmek için buradayız. Yaratılan hiçbir kula ayağını bastığı yer baki değil. Bizler bunun bilincinde insanlarız. Bu yüzden Manisa’da taşıdığımız bu bayrağın altında toplanan yüreği kabarık gençlerimize vermek istediğimiz tek şey eğitimdir. Bizlerin en büyük amacı vatan sevdalısı doktorlar, mühendisler, bakanlar ve başbakanlar yetiştirmektir. Her zaman bu hedef uğruna yılmadan, yıkılmadan çalışacağız ve Allah’ın izniyle de başaracağız” ifadelerini kullanarak Ülkü Ocakları’nın gençlere ve gençlere yönelik eğitimlere olan desteğinin altını çizdi. Ocak başkanlarıyla yapılan toplantının ardından üniversite birimi temsilcileri ve ortaöğretim birimi temsilcileriyle de ayrıca toplantılar yapan Onur Pabuççuoğlu bilinçli ve kaliteli bir kitle yetiştirmenin hedefinde olduğunu genç arkadaşlara da anlattıktan sonra toplantıya son vererek Kula’dan ayrıldı.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter