Malatya Ülkü Ocakları Orta Öğretim Birimi Tarafından 1. Gençlik Şöleni Düzenlendi

Malatya Ülkü Ocakları Orta Öğretim Birimi 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet şöleni düzenleyerek eğitim yılının başarılı bir şekilde sonlanmasını coşkulu şekilde kutladı.

Gençlik Şölenine Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı G. Oğuz TUTLU ve Ülkü Ocakları İl Yöneticileri, Türk Eğitim-Sen Üyesi Öğretmenler ile çok sayıda Lise Teşkilatı Mensubu öğrenciler ve aileleri katıldı.

Gençlik şöleni İl Ocak binası Altında tüm lise teşkilatlarının katılımı ile görkemli bir yürüyüş ile başladı. 1. Gençlik Şölenin Açılış Konuşmasını Orta Öğretim Birimi Başkanı Umut Şengönül yaptı. Orta Öğretim Birimi Başkanı yapmış olduğu konuşmada “ Eğitim öğretim yılını başarı ile bitiren tüm liseli arkadaşlarımıza bu gençlik şölenini hediye ediyoruz. Bizler bu Ülkenin aydınlık geleceği, bizler bu Ülkenin tapusuna sımsıkı sarılmış Ülkü erleriyiz. Omuzlarımızdaki sorumluluğun farkındayız” dedi.

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı G. Oğuz TUTLU 1. Gençlik Şöleninde yaptığı konuşmada “Türk Milletinin gelecek nesillerinin teminatı olan siz değerli gençleri çok zor bir süreç beklemektedir. Eğitim hayatınızı başarı ile tamamlamanıza rağmen uygulanan eğitim politikaları yüzünden, geleceğe ümitle bakmada endişe ediyorsunuz. Fakat unutmamalısınız ki geleceği yönlendirecek nesil sizler olacaksınız. Sizler kutlu akınlar ile Anadolu’yu Yurt yapmış Alparslan’ın vakarını taşıyan, Hoca Ahmet Yesevi’nin Dergâhı olan Ülkü Ocaklı Gençlersiniz” dedi.

Ülkü Ocakları İl Başkanın konuşmasından sonra 1. Gençlik Şöleni kapsamında Mehteran Gösterimi ve Ülkü Ocakları Genel Merkez Sanatçılarımız Ozan Arif ATILGAN ve Ozan Manas ile program devam etti. Program Sonunda Orta Öğretim Birimi okulunu başarı ile bitiren öğrencilere başarı belgeleri ve katılım sertifikaları Ülkü Ocakları İl Başkanı tarafından takdim edildi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter