Liderimiz Devlet Bahçeli’nin Katılımlarıyla Bayram Sabahı Kahvaltıda Buluştuk

Kurban Bayramının 1. Günü bayram namazının ardından Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in kabrine gelen Liderimiz Devlet Bahçeli; Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Olcay Kılavuz, Ülkü Ocakları Genel Merkez Yöneticileri ve Ankara Ülkü Ocakları mensubu ülküdaşlarımız tarafından karşılandı.

Başbuğumuz Alparslan Türkeş kabri başında dualarla yad edildi. Ardından ülküdaşlarımızla bayramlaşan Liderimiz Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nde her bayram sabahı geleneksel olarak düzenlenen kahvaltıya katıldı.

Kahvaltıda Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’a bayram sabahları ocakta kahvaltı geleneğini sürdürmelerini belirtti. Kahvaltı sonrasında Genel başkanımız Olcay Kılavuz ve genel merkez yöneticileriyle bir süre sohbet eden Liderimiz Devlet bahçeli Ülkü Ocakları Genel Merkezinden ayrıldı.

Liderimiz Devlet Bahçelinin de katıldığı kahvaltı sonrasında Ülkü Ocakları Genel başkanımız Olcay Kılavuz öncülüğündeki heyet  Bayramı vesilesiyle Ülkücü Şehitlerimizin  kabirlerini ziyaret etti.

Karşıyaka Mezarlığı’na giden çok sayıda Ülküdaşımız Ülkücü Şehitlerimizin Kabirlerini ziyaret edip dua etti. Şehitlerimizin aziz hatıralarının yad edildiği ziyaretler kapsamında Şehit Mustafa Pehlivanoğlu Şehit Fikri Arıkan ve Şehit Sabri Taşdemir’in  kabr-i şeriflerine gidildi. Genel Başkanımız Şehitlerimizin yanı sıra Bayrak Şairi Arif Nihat Asya’nın mezarına giderek dua etti.

Ziyaretlerin tamamlanmasının ardından Genel Başkanımız Karşıyaka Mezarlığı’ndan ayrıldı.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter