Kütahya Ülkü Ocakları’na Atama

Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanımız Abdullah Saltuk Buğra Koçlar’ın geçtiğimiz ay elim bir trafik kazasında vefat etmesi nedeniyle Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanlığına Serdar Akkoç atandı. Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’un bizzat gerçekleştirdiği  törenine çok sayıda ülküdaşımız ve merhum Ocak Başkanımız Abdullah Saltuk Buğra Koçlar’ın annesi ve babası Ali Koçlar’da katıldı.

Programda bir konuşma yapan Genel Başkanımız “Ülkü Ocakları Türkiye Geneli iftarından dönerken geçirdiği kaza sonucu vefat eden Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanımız Abdullah Saltuk Buğra Koçlar kardeşimizi bir kez rahmetle anıyorum. Ülkücü Ülkücünün öz kardeşidir düşüncesinden hareketle bizler bir kardeşimizi kaybetmiş bulunuyoruz. Bugüne kadar Ülkücü Harekete samimiyetle hizmet etmiş Abdullah Saltuk Buğra kardeşimiz gönlümüzdeki yerini almıştır. Yaptığı hizmetlerden bizler razıyız. Allah da razı olsun. Mekanı cennet olsun. Sizlere düşen görev de Abdullah Saltuk Buğra’nın bıraktığı yerden devam etmeniz, davamızı başarıya ulaştırmak için mücadele etmeniz ve bu şekilde emanete sahip çıkmanızdır.” ifadelerini kullandı.

Yeni atanan Kütaya Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Akkoç’un merhum Ocak Başkanımızın Babası Ali Koçlar’dan Kur’an-ı Kerim ve Bayrağı teslim almasıyla tören tamamlandı.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter