Kütahya Ülkü Ocakları Yıl Sonu Pikniği Düzenledi

Kütahya Ülkü Ocakları, 2012-2013 eğitim ve öğretim yılının sona ermesine az kalması dolayısıyla Kütahya Regülatör Mesire alanında teşkilatlara piknik düzenledi.

Düzenlenen piknikte Ocak mensubu gençler doyasıya eğlenirken,Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Erol Alpertürk ve yönetimi,Türk Kamu Sen Şube Başkanı Mehmet Karabekir ve Türk Kamu-Sen’e bağlı Şube Başkanları da gençlerimizi yanlız bırakmadı.

Üniversite ,Ortaöğretim ve Asena teşkilatlarının katıldığı piknikte Ocak mensubu gençler yemekten sonra çeşitli etkinliklerle hoş vakit geçirdi. Piknik sonrası yapılan sohbette konuşan Kütahya Ülkü Ocakları İl Başkanı Selçuk Alıç ,tüm teşkilatlarının eğitim yılının başlaması ile birlikte Genel Merkez eğitim programı doğrultusunda haftalık düzenli olarak seminerlerine eksiksiz olarak yaptığını,bir yıl boyunca Ocak faaliyetlerinde gençlerin büyük emekler harcayarak hem davalarının özünü tanıdıklarını hem de inandıkları kutlu harekete büyük hizmet ettiklerini,güzel geçen bir senenin sonunda da gençlerimize ödül olarak bu pikniği düzenlediklerini belirterek,başarılı geçen eğitim yıllarını da tebrik ederek,birlik ve beraberlik ruhunun hiç bozulmamasını temenni etti.


Kategorisi: Kültür-Sanat / Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter