Kütahya Ülkü Ocakları Yasin-i Şerif Dağıttı

Kütahya Tavşanlı Ülkü Ocakları Kadir Gecesinde çarşı meydanında kurduğu stant ile Ülkücü Hareketin beş bin dolayındaki ülkü şehitlerimiz için 5 bin Yasin-i Şerif dağıtarak,mübarek Kadir gecesi gününde şehitlerimizi unutmadı.
İkindi namazından sonra dağıtılan Yasin-i Şerifler, halkımızın yoğun ilgisi sayesinde kısa sürede tükendi. Halkımız yapılan faaliyetten duydukları memnuniyeti dualarıyla dile getirirken,Ülkü Ocakları’na bu anlamlı çalışmalar için teşekkür etti.

Tavşanlı Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Akif Esen yaptığı açıklamada: “On bir ayın sultanı olan Ramazan ayına veda etmenin burukluğunu yaşarken, bin aydan daha hayırlı bir geceye kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bu mübarek gecede 5 bin ülkü şehidimiz için 5 bin tane Yasin-i Şerif dağıtarak dualarda bir nebze olsun yer edinmek istedik. Bu vatan için, Türk-İslam Ülküsü yolunda kara toprağa düşen bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, faaliyetimizin gerçekleşmesinde emeği geçen, bizlere omuz veren Ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.


Kategorisi: Kültür-Sanat / Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter