Konya Ülkü Ocakları’ndan Şehit Yakınlarına İftar Yemeği

Ülkü Ocakları Konya İl Başkanlığı tarafından; Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları Başkanlığı’nın destekleri ile Ülkücü Şehit Ailelerinin ve ülkücü öğrencilerin katıldığı bir iftar yemeği düzenlendi.

Ülkü Ocakları İl Binası’nda düzenlenen yemeğe; Konyalı Ülkücü Şehitlerin yakınları, Ülkü Ocakları Konya İl Başkanı Süleyman Nur ve çalışma arkadaşları, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Nurcan Kandemir ve eşi İsmail Kandemir, Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Yiğitbaşı Alp  ve İl Kadın Kolları Yöneticisi Filiz Göfteci, Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları Eski Başkanı E.Binnur Bulgan, MHP Konya İl Başkanlığı Basın-Yayın Müşaviri ve Ortadoğu Gazetesi Konya İl Temsilcisi İbrahim Demirel ve çok sayıda ülkücü genç katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları Başkanlığı’nın destekleri ile hazırlanan yemekler ile iftarını açan misafirler, yemek sonrası bir süre  sohbet ettiler. Sohbet esnasında konuşan Süleyman Nur : “İçerisinde bulunduğumuz bu mübarek ve müstesna ayın en anlamlı iftarını bugün burada sizle le birlikte yapmış oldum. Bu nedenle öncelikle Cenab-ı Hakk’a sonsuz hamdediyor; davetimize icabet eden ülkücü şehit ailelerimize, iftarın hazırlanmasında büyük emekleri olan Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları Başkanı ve Yöneticilerine, yine aramızda bulunmalarından büyük memnuniyet duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Nurcan Kandemir ve eşi İsmail Kanemir’e ve gençlerimize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. ’’dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Nurcan Kandemir ise; böylesine güzel bir iftarda bizleri buluşturan Konya Ülkü Ocakları Başkanımıza ve MHP İl Kadın Kolları Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Ülkücü Şehitlerimizin ailelerine gösterilen bu vefadan ötürü de ayrıca memnuniyetimi belirtmek istiyorum. Allah hepinizden razı olsun.’’dedi.

İftar programına hazırlamış oldukları yemeklerle destek veren MHP İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Yiğitbaşı Alp : ’’MHP İl Kadın Kolları adına şahsım ve çalışma arkadaşlarım, Ülkü Ocağımızda iftar hazırlamanın ve açmanın sevincini yaşadık. Bizler; bugün olduğu gibi her zaman Ülkü Ocağımızın yanında olacak ve bundan da  gurur duyacağız. Bu anlamlı iftar yemeğinde aramızda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcımız Nurcan Kandemir Hanımefendi ve eşi İsmail Kandemir Bey’e, Ülkücü Şehit Ailelerimize, Ülkü Ocakları İl Başkanımız Süleyman Nur’a ve burada bulunan herkese çok teşekkür ediyorum.’’ dedi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter