Konya Ülkü Ocakları Tarafından Konser Programı Düzenlendi

Konser Programı 23 Mayıs 2013 Akşamı Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Kampüsünde gerçekleşti. Program’ın açılış konuşmasını Topluluklar adına Anıl Atasoy gerçekleştirdi.

Programa Akademisyen, öğrenci ve sivil halktan katılım gözlendi. Programa Türk Bayrakları ile katılan misafirler önce Başkal’ın daha sonra Ali KINIK’ın parçalarıyla coştular. Zaman zaman hissiyatın hat safhaya ulaştığı programda, zaman zamanda zeybek ve oyun havalarıyla coşkulu anlar yaşandı.

Sunuculuğunu Erhan Yarımoğlu’ nun yaptığı programda şarkı aralarında Yarımoğlu’ nun okuduğu şiirlerde misafirler tarafından beğeniyle dinlendi.

Programa Konya Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Nur  ve çalışma arkadaşlarının yanı sıra, Milliyetçi Hareket Partisi Konya il yöneticisi Mahmut Yaman,  Selçuk Üniversitesi ve Karatay Üniversitesindeki Türk Milliyetçilerinden de yoğun katılım gösterdiler.

Programın sonunda programa emeği geçenlere Dekan yardımcısı Doç. Dr. Dursun Yağız tarafından plaket takdim edildi.

Programdan elde edilen gelirin tamamı kimsesiz çocuklar yararına kullanılacaktır.

Böyle bir programı düzenledikleri ve bu programdan elde edilen geliri böyle kutsal bir amaca adadıkları için Konya Üniversitesi Ülkücülerine teşekkür ederiz.

 

 


Kategorisi: Kültür-Sanat / Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter