Kocaeli Ülkü Ocakları’ndan Kırım İçin İmza ve Mektup Kampanyaları

Kocaeli Kırım Tatarları Kültür ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği kampanya çerçevesinde, Kocaeli Ülkü Ocakları ilgili makamlara iletilmek üzere hazırlanmış 250 adet mektuba imza attı.

Bu mektupları teslim etmek üzere derneği ziyaret eden Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Özcan’a seçim çalışmaları için Kocaeli’nde bulunan MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, MHP MYK üyesi Erdem Karakoç ve MHP Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Saffet Sancaklı da katıldı. Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı İbrahim Özcan; “Kalbimiz Kırım’dadır. İlçe Ülkü Ocaklarımız, özellikle üniversite ve orta öğretim birimlerimiz Kırım’dan gelen haberleri takip etmektedir.” şeklinde konuştu.

Kocaeli Kırım Tatarları Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Aracı da, Kocaeli Ülkü Ocakları’nın desteğine teşekkür ederek, “Kırım’ın moral bulması lazım, buradan yükselen her ses orada moral olacaktır.” dedi. Daha sonra Kocaeli Ülkü Ocakları Ortaöğretim Birimi de Kocaeli Kırım Tatarları Derneğinin kampanya kapsamında İzmit Sabri Yalım Parkına kurdukları standı ziyaret ederek imza ve mektup kampanyasına destek verdi.

Kocaeli Ülkü Ocakları Ortaöğretim Birim Başkanı Emre Ergan topladıkları imza ve mektupları dernek yöneticilerine teslim etti.

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter