Kocaeli Ülkü Ocakları’ndan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Ziyareti

Dünya Engelliler Günü münasebeti ile Kocaeli Ülkü Ocakları, Kocaeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı İbrahim Özcan ve beraberindeki heyeti, rehabilitasyon  merkezinin müdür yardımcısı Ali Osman Tok misafir ederek tesisi gezdirdi.

Ali Osman Özcan tesis hakkında bilgiler vererek, rehabilitasyon merkezinde hizmet verilen engelli kardeşlerimizin durumlarını ve daha sağlıklı olabilmeleri için ne türlü faaliyetlerin gerçekleştirildiğini anlattı.

Kocaeli Ülkü Ocakları’nın ziyaretine büyük bir misafirperverlikle cevap veren rehabilitasyon merkezi yetkilileri ve engelli kardeşlerimiz, kendilerine takdim edilen hediyelerden duydukları memnuniyet gözlerinden okunuyordu.

İbrahim Özcan ziyaret sonrasında;

“ ‘Hayatı paylaşmak için engel yok’ felsefesi ile hareket ediyor, engelli kardeşlerimizin korunup kollanmasının, sağlıklı olmalarının sağlanmasının, eğitim almalarına imkân verilmesinin bütün toplumun görevi olduğunu düşünüyoruz.

Kocaeli Ülkü Ocakları olarak biz bu kardeşlerimizin destekçisi olmayı sürdüreceğiz. Elimizdeki imkânlar çerçevesinde onların yanında olacağız. Engelsiz olmak yerine engelleri aşmak meziyetinin ihsan edildiği bu kardeşlerimizin çok değerli olduklarına inanıyoruz.

Bugün Kocaeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne Türk milletinin her ferdinin engellerini aşacağına ve milletimizi yükseltmek için çalışacağına duyduğumuz güven ile geldik ve güven tazeleyerek ayrılıyoruz. Aziz bir görev icra eden ve bize yüksek bir misafirperverlik gösteren kuruluş yetkilerine teşekkür ederiz.” dedi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter