Kocaeli Ülkü Ocakları’nda Üniversiteli Gençler Kahvaltıda Buluştu

Kocaeli Ülkü Ocakları tarafından Antikkapı’da düzenlenen organizasyonla Üniversiteli Ülküdaşlarımız kahvaltıda buluştu.

Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Özcan kahvaltı etkinliğine katıldı. Kahvaltının düzenlenme amacının üniversiteli gençlerle tanışmak olduğunu belirten Başkan Özcan, “MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’a ve Ülkü Ocakları eski İl Başkanı Av. Ersin Kurt’a ülkücü gençlere yaptığı burs yardımlarından dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Özcan, “Türkiye, geçmişte olduğu gibi yine zor dönemlerden geçiyor. O dönemler ülkü ocakları gençleri üzerine düşen tüm görevleri yerine getirmişti. Bildiğiniz üzere Cumhurbaşkanlığı makamının vatan hainlerine ödül verdiği bir dönemden geçiyoruz. Fakat Ülkücüler geçmişte olduğu gibi bugünde vatan ve millet uğruna verdiği mücadelenden vazgeçmeyecektir.80’li yıllardaki gibi burada gördüğünüz gençler, yine vatanına milletine sahip çıkmak için tek yumruk olacaktır. Ülkü Ocakları vatansever, milliyetçi, Ülkücü gençlerin her zaman yanında ve destekçisi olmuştur. Ülkü Ocakları her daim ülkemizin yönetim kadrolarına evlat yetiştirmiştir. Ülkemizin geleceğini oluşturacak İslam ahlak ve faziletine, Türklük gurur ve şuuruna sahip kadrolar bu meclisten çıkacaktır. Bu gençler vatan sevdasını asla terk etmeyecektir.

Bugün bu kahvaltıda toplanmamızın sebebi üniversiteli gençlerle tanışıp kaynaşmaktır. Burada bulunan gençlere ülkücü felsefeyi anlatacağız ve her zaman onların yanında olacağız. Öte yandan ben gençlerimize burs yardımlarında bulunan MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan ve Ülkü Ocakları eski İl Başkanı Av. Ersin Kurt’a teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter