Kocaeli Ülkü Ocakları Kocaeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni Ziyaret Etti

Kocaeli Ülkü Ocakları, bağışlarla toplanan yardım malzemelerini Kocaeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nden hizmet alan engelli kardeşlerimize götürdü. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında faaliyetlerini devam ederken Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı İbrahim Özcan yeni projeyle ilgili olarak şunları söyledi;

“Biz Türk-İslam Ülkücüleri, milletimizi ayrım yapmaksızın bir bütün olarak görüp, her bir ferdimizin sıkıntısı ile hâllenmekteyiz. Biz Suriye’de, Doğu Türkistan’da incitilen, yaralanan, katledilen kardeşlerimizle beraber kahroluyoruz. Burası gibi bakım merkezlerinde ihtiyaçları titizlikle bile giderilse yaşamlarını sağlıkla sürdüremeyen engelli kardeşlerimizle birlikte sıkıntılara gark oluyoruz.

İmkânlarımız dâhilinde milletimizin yaralarını sarmak için çalışmalar yapıyoruz. Ki her faaliyetimizin arkasında Milliyetçi – Ülkücü camiamızın bize verdiği destek vardır. Ülkü Ocakları, Ülkücü İradenin tecellisidir. Dün Suriyeli Türkmen kardeşlerimize, bugün engelli kardeşlerimize ulaşmamızı sağlayan bu iradedir. Camiamız nerede bir Türk’ün eline kıymık batsa acısını hisseder bizlerde o yaraları sarmaya devam edeceğiz. Yani Nerede Türk varsa, orada Ülkü Ocakları var olacaktır.

Kocaeli Ülkü Ocakları sosyal sorumluluk projelerine imza atmaya devam edecek, milletimizin her zaman yanında olacaktır.” dedi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter