Kocaeli Ülkü Ocakları İlçe Ziyaretlerinde Bulundu

Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanım İbrahim Özcan İlçe Ocak Başkanları ve yönetimleri ile görüşerek eğitim programları başta olmak üzere uygulanan faaliyetlerin icrasında yaşanan sıkıntılar, eksiklikler hakkında bilgi aldı. İlçe Ocak Başkanlarının talep ve düşüncelerinin de dinlendi. Ziyaretler esnasında Taş Medreseli Ağabeylerimizden Cevat Akkurt’ta İl yönetimine eşlik etti.

Ziyaretlerle ilgili konuşan Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanı İbrahim Özcan “Daha önceki ziyaretlerimizde Ocaklı gençkardeşlerimizin 12 Eylül dönemi ile ilgili sorularına muhatap olmuştuk. Bu seferki ziyaretlerimizde dönemin acısını yakından hissetmiş bir büyüğümüz olan Cevat Akkurt Bey ricamızı kırmayarak bizimle geldi. Böylece genç kardeşlerimiz en doğru bilgiye ilk ağızdan erişmiş oldular.” Sözleriyle ziyaretlerin amacını özetledi.

Cevat Akkurt ise “Gençlerimiz, sormaktan çekinmeyen, irdeleyen ve sorgulayan sorular sordular. Bizde onlarla bir araya gelmekten büyük bir memnuniyet duyduk. İl Başkanımız İbrahim Bey başta olmak üzere Ülkü Ocağı yöneticilerimize bizi gençlerle buluşturdukları için teşekkür ederiz.

Gittiğimiz her Ocak binası gençlerin enerjisi ile sarılmış birer mabet. Bizler bu mabetlerden yetişecek gençlerimiz sayesinde yeni ufuklara doğru güven tazeliyor, onlarla övünüyoruz.” Sözleriyle ziyaretlerde sohbet ettiği gençlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter