KKTC Ülkü Ocakları’ndan Ortopedik Özürlüler Derneği ve Thalassaemia Derneğine Ziyaret

KKTC Ülkü Ocakları Başkanı Adem Yurdagül ve Genel Merkez Yöneticileri, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneğine ve Thalassaemia (kan hastalığı) Derneğine ziyarette bulundu.

Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği Başkanı Günay Kibrit derneğin çalışmalarını ve mevcut sıkıntıları dile getirerek dernek olarak gelecekte ki hedeflerini aktardı. KKTC Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yurdagül ise yapılan çalışmaların çok değerli olduğunu ve engelli vatandaşların ihtiyaçlarını karşılanmasının önemini vurguladı. Yurdagül, KKTC Ülkü Ocakları olarak her zaman KTOÖD’nin yanında olduklarını vurguladı. Ayrıca Yurdagül KKTC Ülkü Ocaklarının geçen sene olduğu gibi gelecekte düzenlenecek olan sosyal projeler içerisinde engelli vatandaşlar yararına projelerinin olduğunu vurgulayarak , bu projeleri KTOÖD ile gerçekleştirmenin projelere daha fazla anlam yükleyeceğini belirtti.

Thalassaemia Derneğine yapılan ziyarette ise dernek başkanı Ahmet Varoğlu ve dernek yöneticileri ile görüşüldü. Varoğlu ; derneğin faaliyetlerini anlatarak, daha fazla kana ihtiyaç ları olduğunu ve geçen sene yapılan kan bağışlarından hoşnut kaldıklarını belirterek, bu sene de kan bağış kampanyasının devamını beklediğini belirtti.

KKTC Ülkü Ocakları Genel Başkanı Adem Yurdagül ise geçen sene olduğu gibi bu senede Thalassaemia derneği ile beraber sistemli bir şekilde kampanyaların devam edeceğini belirterek, girilen bu kol kola mücadelenin kendilerine mutluluk vereceğini vurguladı.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter