KKTC Ülkü Ocakları Türk Ortopedik Özürlüler Derneği ve Türk Haber Ajansı’nı Ziyaret Etti

KKTC Ülkü Ocakları Genel Başkanı Adem Yurdagül ve Genel Merkez yöneticileri K.K.T.C. Türk Ortopedik Özürlüler Derneği ve Türk Haber Ajansı’nı ziyaret etti.

Ziyarette KTOÖD Derneği Başkanı Orkun Bozkurt eşliğinde KTOÖ derneği ve Mehmet Reis Fizik Tedavi Merkezini gezildi. Yapılan görüşmede, Bozkurt derneğin çalışmalarını ve mevcut sıkıntıları dile getirerek dernek olarak gelecekte hedefleri aktardılar. KKTC Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yurdagül ise yapılan çalışmaların çok değerli olduğunu ve engelli vatandaşların ihtiyaçlarını karşılanmasının önemini vurguladı. Yurdagül mevcut tesisin dünya standartlarında olduğunu ve bunun yapılan çalışmanın ve verilen emeğinin karşılığı olduğunu vurgulayarak KKTC Ülkü Ocakları olarak her zaman KTOÖD’nin her zaman yanında olduklarını vurguladı. Ayrıca Yurdagül KKTC Ülkü Ocaklarının gelecekte düzenlenecek olan sosyal projeler içerisinde engelli vatandaşlar yararına projelerinin olduğunu vurgulayarak bu projeleri KTOÖD ile gerçekleştirmenin projelere daha fazla anlam yükleyeceğini belirtti. KKTC Ülkü Ocakları olarak her alanda sosyal projeler gerçekleştirerek toplumda farkındalığı ve duyarlılığı artırmak istediklerini belirten Yurdagül var güçleri ile bu yolda mücadele edeceklerinin sözünü verdi. KTOÖD başkanı Bozkurt ise yapılan ziyaretten ötürü KKTC Ülkü Ocakları’na teşekkür ederek her türlü desteğe açık olduklarını vurguladı.

KKTC  Ülkü Ocakları Genel Başkanı Adem Yurdagül  ve Genel Merkez yöneticileri daha sonra TAK Haber Ajansını ziyaret etti. TAK Müdürü Hüseyin Yaylalı yapılan ziyaretten ötürü çok memnun olduklarını belirtti. KKTC Ülkü Ocakları Başkanı Genel Adem Yurdagül KKTC Ülkü Ocakları olarak hedeflerinin verdikleri mücadeleyi, davalarını topluma duyurmak  ve basın vasıtası ile bunu halka en doğru şekilde aktarmak olduğunu belirtti. Bu aşamada TAK Haber ajansının da destekleri ile basın ile iyi ilişki kurmak istediklerini aktardı. TAK Haber ajansı Hüseyin Yaylalı ise kurumun amacının toplumun her kesiminin sesini duyurmak olduğunu  ve dolayısı ile her fikre ve her kesime eşit mesafede olduklarını belirtti. Ayrıca Yaylalı  TAK haber ajansının objektif bir ajans olduğunu ve  haber niteliği taşıyan her konuyu  fikir ve kurum ayırt etmeksizin yayımlandığını belirtti. Bu bağlamda KKTC Ülkü Ocaklarının da haber niteliği taşıyan her konuyu  TAK olarak yayımlayabileceklerini vurguladı. KKTC Ülkü Ocakları Genel Başkanı Adem Yurdagül ise gösterilen ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederek TAK’a ve  Hüseyin Yaylalı’ya başarılarının devamını diledi.

 

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter