Kırıkkale, Yozgat, Sivas Teşkilatlarımız Ziyaret Edildi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimizden oluşan bir heyet Kırıkkale, Yozgat ve Sivas Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti.

Teşkilat ziyaretleri kapsamında ilk ziyaret edilen il Kırıkkale oldu. Kırıkkale Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Tunçbilek ve yönetimi tarafından karşılanan Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya burada Ocak Başkanımız ve yönetimi ile bir istişare gerçekleştirdi. Öncelikle Kırıkkale’de yaşayan gençlerin sorunları üzerinde durulduktan sonra Ocaklarımızın daha fazla verim vermeleri noktalarında teşkilatlarımızın faydasına olacak projeler hakkında değerlendirmeler yapıldı. Ocak Başkanı ve yönetimi ile yapılan istişarenin ardından Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya genç bozkurtlarla da sohbet etti. Ocak ziyaretinin ardından MHP Kırıkkale İl Başkanlığı’na da bir ziyarette bulunan Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimiz buradan Yozgat’a gitmek üzere harekete geçti.

Yozgat’ta Ocak Başkanı Adnan Menderes Gülbaş ve yönetimi tarafından karşılanan Genel Başkan Yardımıcımız Ozan Kaya Ocak binasına geçerek burada Ocak Başkanı ve yönetimi ile bir istişare toplantısı gerçekleştirdi. Yapılan istişarede teşkilatlarımızın daha verimli hale gelip çalışmalarını artırmaları gerektiği bunun içinde teşkilat içi disiplinin ve düzenin korunması gerektiğinin altını çizen Ozan Kaya daha sonra ortaöğretim ve üniversitede eğitim hayatlarını sürdüren gençlerle bir araya gelip onlarla da sohbet etti. Ocak ziyaretinin ardından MHP Yozgat İl Başkanlığı’na da bir ziyaret gerçekleştiren Genel Başkan Yardımıcımız Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimiz burada gerçekleştirdiği sohbetin ardından Sivas iline geçmek üzere Yozgat’tan ayrıldı.

Son olarak Sivas Ülkü Ocaklarını ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya burada Sivas Ülkü Ocakları Başkanı Turan Gazi Yalçın ve ocak yönetimi ile bir araya gelerek bir istişare toplantısı gerçekleştirdi. İstişare sırasında herkesin üstüne düşen görevi layıkıyla yerine getirmekle yükümlü olduğu ve teşkilatlarımızın, gerek üniversite gerek ise ortaöğretim, daha faal ve daha verimli çalışmalar içerisinde bulunması gerektiğini vurgulayan Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya daha sonra Sivaslı Ülkücü Gençler ile bir araya geldi. Genç Ülküdaşlarımıza eğitim hayatlarında başarılı olmalarının kendilerine olduğu kadar hareketimize de faydalı olacağını aktaran Ozan Kaya her türlü kavga ve gürültüden uzak durulması gerektiğini de üstüne basarak belirtti.

Ardından Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Sivas’tan ayrılarak ziyaretlerini sona erdirdi.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter