Kırıkkale Ülkü Ocakları’ndan İftar Yemeği

Kırıkkale Ülkü Ocakları mübarek Ramazan ayında şehit ailelerini, Taş Medreseli Ülkücüleri ve çok sayıda vatandaşı bir araya getirdi. İftarda bir araya gelen misafirler duygu dolu anlar yaşadı.

İftar programında konuşan Kırıkkale Ülkü Ocakları Başkanı Serkan Tunçbilek:

“Türk-İslam davasına gönül vermiş dava erleri, canlarından can vermiş aziz şehitlerimizin aileleri, Mamak’ta, Ulucanlar da, Tophane’de zulüm ve işkence altında dahi davasını satmayan Taş Medreseliler, Türk-İslam ülküsünün yılmaz bekçileri ve değerli dava arkadaşlarım Kırıkkale Ülkü Ocaklarımızın düzenlemiş olduğu iftar yemeğine hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

Ülkemizin çok zorlu bir süreçten geçtiği şu günlerde sizleri bir araya getirerek birlik ve beraberlik içinde olduğumuzu ve bizim bir olduğumuz sürece ülkemiz ve milletimiz üzerinde hain emelleri olanların emellerini asla gerçekleştiremeyeceklerini göstermek istedik. Türk Milliyetçileri-Ülkücüler kurşunlara göğüs gerdi, 5000 şehit verdi ülkü yolundan dönmedi. İşkencehaneleri Yusufiye eyledi davasından zerre miktar taviz vermedi. 44 yıllık şanlı mazisiyle bugünlere geldi ve bundan sonra da kutlu ülkü yolunda emin adımlarla yürümeye devam edecektir.

Ben inanıyorum ki şehitlerimiz Baki Yeşiloğlu, Mehmet Güneş, Saim Ayaz, Yılmaz Peköz, Halis Özcan, Osman Arıca, İbrahim Yıldırım, Oğuzhan Akıncı, Kemal Akçay, Cihan Budak, Osman Bozkır, Saadettin Salmanlı, Necati Kandemir ve kefeni dahi güçlüklerle bulunan Ramazan Turhan’ın aziz ruhları bizimle, hepsinin mekanları cennet ruhları şad olsun.

Mübarek Ramazan ayının ülkemize, milletimize ve İslam alemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.” dedi.

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter