Çankırı, Kırıkkale, Çorum, Amasya, Erzurum, Ardahan, Kars, Van, Bingöl, Kilis Teşkilatlarımız Ziyaret Edildi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Halil ve Genel Merkez Yöneticilerimiz yurt genelinde teşkilat ziyaretleri kapsamında Çankırı, Kırıkkale, Çorum, Amasya, Erzurum,  Ardahan, Kars, Van, Bingöl, Kilis illerini ziyaret etti.

Ziyaretleri kapsamında Ülküdaşlarımızla bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Ali Halil yaptığı konuşmalarda öncelikle Ülküdaşlarımıza Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Bey’in selamlarını getirdiğini belirtti. Eğitim-öğretimin önemine dikkat çekti.
Ziyaretler sırasında İl ocakların yaptığı faaliyetler ve projeler hakkında bilgi alan Genel Başkan Yardımcımız,  ülkemizin bir ateş çemberinden geçtiğini ve bu süreçte bölücü mihrakların oyunlarına karşı alınacak en önemli zaferlerin birincilik kürsülerinde ülkücü kadroların olmasıyla gerçekleşeceğini belirtti. Daha sonra, günümüzde eğitim-öğretim kurumlarında yaşanan belli başlı sorunların tarihsel gelişimleri üzerine konuşan Ali Halil gençleri, onlar üzerinden oynanmak istenen oyunlara karşı uyardı. Son olarak, ortaöğretim ve üniversitelerde güçlü,  başarılı teşkilatlar oluşturulmasının önemine değinen Genel Başkan Yardımcımız Ali Halil, lise ve üniversitelerde öğrenci kulüp ve konseylerinde Ülkücü Hareket’in mutlaka söz sahibi olması gerektiğinin ve bu seçimlerin planlı çalışmayla kazanılması gerektiğinin üzerinde önemle durdu.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter