Kilis Ülkü Ocakları Başbuğ Alparslan Türkeş’i Anma Gecesi Düzenledi

Kilis Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, Milliyetçi Hareket Partisi merhum Lideri Alparslan Türkeş anısına ölümünün 19. yıldönümünde anma programı düzenledi.

Park Düğün Salonunda yapılan program önce saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile daha sonra da Kur’an tilaveti ile devam etti.

Alparslan Türkeş anısına Ülkü Ocaklarına mensup Ülkücülerin okudukları şiirlerin ardından bir konuşma yapan Ülkü Ocakları Kilis İl Başkanı İ. Halil Yılmaz şunları söyledi:

“4 Nisan Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in arkasında gözü yaşlı milyonlar bırakarak ebediyete uğurlanmasının 19. Sene-i devriyesindeyiz.  Bu geçen 19 yılda, beslediğimiz sevgi hiç azalmamış sahip olduğumuz sadakat hiç eksilmemiştir. İdealleriyle yoğurduğu inançlarıyla güçlendirdiği akli ve kalbi vasıflarını Türklüğe hizmet aşkıyla tutuşturmuş, milletin geleceği ile buluşturmuş ve İslam’ın mübarek amaçlarıyla üst üste çakıştırmıştır. O ülküleriyle Türk Milletinin önüne düşmüş, Ülkücülüğüyle Türk tarihinde sönmeyecek bir kıvılcım çakmıştır. İçinde yaşadığımız günler Türk Milliyetçilerine gösterdiğin istikametin ne kadar doğru ve isabetli olduğunu bir kez daha ispatlamıştır.”

Gecemiz
İstiklal Marşı ,Saygı Duruşu ,Kuran-ı Kerim Tilaveti ,Kilis Ülkü Ocakları İl Başkanı Ibrahim Halil Yılmazın Konuşması ,Şiir Dinletisi ,Başbuğumuz Alparslan Türkeş i Anlatan Sinevizyon Gösterisi
İlahi gurubunun İlahiler Okuması ,Semazen Gösterisi olarak Son buldu.
Gecemize Katılan MHP Belediye Meclis Üyelerine Türk Saglık Sen Kilis İl Temsilcisine ve Yönetim Kuruluna Türk Tarım Sen Kilis İl Temsilcisine ve Yönetim Kuruluna Tüm Ülkücü Sivil Toplum Kuruluşları Temsilciliklerine ve Yönetim Kurularına Kilis Anadolu Sevdalılar Derneği Başkanına ve Yönetim Kuruluna MHP Millet Vekili Adayına Ve Aday Adaylarına MHP Belediye Başkanı adayına ve Eşine Çok Kıymetli Doktorlarımıza Çok Kıymetli Öğretmenlerimize Kilis Oda Başkanlarına ve Yönetim Kurullarına Daha Önceden MHP il Başkanlığı Yapmış Başkanlarıma Yönetim Kurullarına Taş Medreseli Ağabeylerime Polis Memuru Kardeşlerime Kilis Yerel Ve Ulusa Gazete Temsilcilerine Ablarıma Ağabeylerime Kardeşlerime Kilis Ülkü Ocakları İl Yönetimime Üniveriste Teşkilatıma Asena Teşkilatıma Orta Öğretim Teşkilatıma Kahpe düzenin Yiğit Çocukları Ülkü Ocaklı Bozkurt Bakışlı Kardeşlerime Gecemize gelen gelmeyen Herkese son anda mazereti çıkan Uzaktan yakından gelen Herkese Kilis Ülkü Ocakları Başkanı ve Yönetim Kurulu Olarak Teşekkür ederiz.
Allah hepinizden razı olsun. Var Olsun Ülkü Ocakları

 

 

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter