Kerkük Ülkü Ocakları Genel Merkezimizi Ziyaret Etti

Kerkük Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Ömer Neccar ve beraberindeki heyet Ülkü Ocakları Genel Merkezi’ni ziyaret ederek, Genel Başkanımız Olcay Kılavuz ile görüştü.

Görüşmede Türkmeneli’nde yaşanan son gelişmeler hakkında bilgi alan Genel Başkanımız Olcay Kılavuz, Ülkücü hareketin Türkmeneli’ne düzenleyeceği yardım hakkında da istişarede bulundu. Genel Başkanımız sohbet esnasında “Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, her şartta ve her platformda Türkmeneli’nin sesi olmaya devam edecektir. Buradan herkese hatırlatmak isteriz ki; Ülkücü hareketin yiğit neferleri, gerekirse soydaşlarıyla birlikte omuz omuza mücadele etmeye hazırdır. Dünya’nın neresinde bir Türk varsa derdi derdimiz, acısı acımızdır. Devletimizi yönetenler soydaşlarımızın çığlıklarını duymazdan gelse Türk Milliyetçileri soydaşlarının sesine karşılık verecektir. Siyasi anlamda bütün yükümlülükler partimiz tarafından yerine getirilmektedir. Bizler de Ülkü Ocakları olarak başlatacağımız yardım kampanyasıyla soydaşlarımıza destek olacağız.” dedi. Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Kerkük Ülkü Ocakları ile bundan sonraki süreçte daha yakından alakadar olacaklarını da belirtti. Türkmeneli’nde yaşanan sıkıntıların konuşulmasından sonra Ülkü Ocakları’nın projeleri hakkında bilgi veren Kılavuz ziyaretlerinden ötürü Ahmet Ömer Neccar’a teşekkür etti.

Kerkük Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Ömer Neccar’da Liderimiz Devlet Bahçeli Genel Başkanımız Olcay Kılavuz başta olmak üzere; Ülkü Ocakları’na ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne verdikleri destekten ötürü müteşekkir olduklarını belirtti.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter