Kastamonu Ülkü Ocaklarından ”Alışma Kastamonu” Temalı Şehitleri Anma Yürüyüşü

Kastamonu Ülkü Ocakları olarak “Alışma Kastamonu” temalı şehit yürüyüşümüzü yoğun kar yağışına ve soğuk havaya rağmen gerçekleştirdik. Toplumun bütün kesimine hitap eden yürüyüşümüzde katılımları ile yanımızda olan Siyasi Parti İl Başkanlarımıza, Sendikalarımıza, Sivil Toplum Örgütlerimize ve siz varsanız bizde varız diyen binlerce Kastamonulu hemşerilerimize teşekkür ederiz.
Yürüyüş sonrası Kastamonu İl Emniyet Müdür Yardımcımıza ve Çevik Kuvvet Polislerimize Türk bayrağına sarılı Kur’an-ı Kerim hediye eden Ülkü Ocakları Kastamonu İl Başkanımız Sayın Resul Köprülü konuşmasında;

“GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR, FARKLILIKLARIMIZI, DÜNYAYA BAKIŞIMIZI BİR TARAFA BIRAKARAK MÜŞTEREKLERİMİZDE BULUŞMA GÜNÜDÜR.BİZİM ADIMIZ BİR, ANIMIZ BİR, ACIMIZ BİR, BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ.KUZEYDEN GÜNEYE, DOĞUDAN BATIYA TEK BİLEĞİZ, TEK YÜREĞİZ BİZ TÜRKİYEYİZ.
BİZLERİ BU TERÖR OLAYLARI İLE SİNDİRECEKLERİNİ ZANNEDENLERE , DEVLETİMİZİ DİZ ÇÖKTÜRECEĞİNİ DÜŞÜNENLERE, İÇERDE VE DIŞARDAKİ TÜM DÜŞMALARIMIZA, HEPSİNE BİRDEN BURADAN SESLENMEK İSTİYORUM ; BİZ BİR ÖLÜR, BİN DİRİLİRİZ. BİR GİDER BİN GELİRİZ. VARLIĞIMIZ TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN.
“NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE. açıklamalarında bulundu.

 

 

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter