Kastamonu Ülkü Ocakları Ramazan Ayı Boyunca İftar Programları Düzenledi

Ülkü ocakları eski ile yeniyi ahde ile vefayı yan yana getirdi.Kastamonu ülkü Ocakları il başkanlığı verdiği iftar programında ilçe ocak başkanları ,geleçeğimizin teminatı gençler ve Türk İslam davasına emek vermiş gönül vermiş alperenleri ile bir araya geldi.
Kastamonu Ülkü Ocakları ramazanın başından bu tarafa her hafta yaptıkları iftar programına bu hafta yapılan programda son verdi.
Konuyla ilgili acıklama yapan KÖPRÜLÜ “Başı Rahmet Ortası Mağfiret sonu Cehennem ateşinden kurtuluş olan Ramazan ayının sonuna gelmiş bulunuyoruz. Kastamonu Ülkü Ocakları olarak her hafta farklı mahallelerde ikamet eden ülküdaşlarımızla iftar programında yan yana geldik,Ramazan ayının bereketini beraber paylaştık.Bu hafta en sonunu yaptığımız iftar programında ahde ile vefayı büyük ile küçüğü yan yana getirdik.Her biri bizim için bir iman abidesi olan alperenlerimizle uzun uzun sohbetler ettik.Onların mücadele ruhlarını bir kez daha gördük ve Türk ve İslam davasının zaferinin yakın olduğuna bir kez daha iman ettik.Bu davaya bir katre kadar hizmet eden her bir ülküdaşımızın bizim gönlümüzde yeri bulunmaktadır.Onlardan aldığımız bilgi ve birikimi genç kuşaklara aktararak Allah (c.c) davasını ilelebet yaşataçağız.
Gazze’deki katliama da değinen KÖPRÜLÜ, sözlerini “Ramazan ayında Müslüman Türk için ve onlar uğrunda şehadet şerbetini içmeye hazır milyonlarca Ülkücü’nün şefkatini yüreğine, öfkesini gözlerine doldurup, Türkmen diyarında zalime karşı dimdik duran ve sağ salim yardımları Irak Türkmenlerine ulaştıran Sayın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’dan Cenab-ı Allah razı olsun.” diyerek sonlandırdı.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter