Kars Ülkü Ocaklarından Kağızman Ve Sarıkamış Teşkilatlarına Ziyaret

Ülkü Ocakları Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel, 2. Başkan İlker Pekyıldız ve beraberinde ki heyet ile Kağızman ve Sarıkamış ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.İlk Önce Kağızman Ülkü Ocağı İlçe Teşkilatını ziyaret eden Tolga Adıgüzel ve beraberindeki heyet Kağızman Ülkü Ocağı Başkanı Melik Köroğlu, MHP Kağızman İlçe Başkanı Cengiz Sakinci, Kağızman MHP Belediye Başkan A. Adayı Nevzat Yıldız ve ocak yönetimi karşıladı.

Ülkü Ocakları Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel; “bizler seferle emrolunduk, zaferi yüce Allah’tan bekleyerek ilçelerimizi ve köylerimizi karış karış geziyoruz vatan ve millet sevdalılarıyla birebir görüşüp sohbet ediyoruz yüce Türk Milletinin bizlerden beklentileri oldukça fazladır. İnsanlarımız artık bu ihanetlerden oldukça rahatsız durumdadır. Biz ülkücüleri bu cennet vatanın son savunma hattı, son kalesi olarak görüyorlar bundan dolayı hepimiz üzerimize düşen sorumluluğu fazlasıyla yerine getirmek zorundayız. Zor bir süreç, zor bir dönem biz ülkücüleri beklemektedir bu ihanet ve şer paketlerini sahiplerinin ellerinde patlatmak zorundayız. Yükümüz ağır, yolumuz uzun, meşakkatli ve çetindir. Belki bu yolda yalnız kalacağız, belki yarı yolda bırakılacağız ama inandığımız, iman ettiğimiz Türk İslam davasından zerre taviz vermeden ilerleyeceğiz.  Fikri, beyni ve yüreği erozyona uğramışlar elbette bizleri koyup kaçacaktır hiç birine aldırış etmeden bizlere emanet edilen Türk İslam davasını hak ettiği yerlere taşımak biz ülkücülerin öncelikli görevidir. Bu gün Kağızman Ocağımızın bu sıcak ortamında ortaöğretimden ve üniversiteden öğrenci arkadaşlarımız var ve sizlerin asli görevi vatanınıza, milletinize, davanıza, anne ve babanıza birer hayırlı evlat olmaktır. Okulunuzu en iyi şekilde okuyup bizleri alacağınız başarılarla birincilik kürsülerinde temsil etmelisiniz.  Yükünüz mukaddes ve ağırdır. Sizler ülkü denilen bir sevdaya gönül vermişsiniz. Gençliğimizi ve insanlarımızı toparlayıp bir araya getirmek zorundayız. Yaklaşan yerel seçimler öncesi üç hilali Kağızman’dan dalgalandırarak birilerinin pis tezgâhlarını bozmak zorundayız. Bu vesile ile bizlere gönlünüzü açtığınız için sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yürüdüğümüz bu mukaddes yolda yüce Allah yar ve yardımcımız olsun.” Dedi.

Kağızman Ülkü Ocağı Başkanı Melik Köroğlu yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; ”Sayın Başkanım, buraya gelerek bizlere güç verdiniz, şeref verdiniz çok sağ olun. Bizlerde Ülkücü Hareketi Kağızman da en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelen gayretin fazlasını yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Arkadaşlarımızı, gençlerimizi ocak çatısı altında topladık ve inandığımız bu yolda emin adımlarla yürüyoruz.” Dedi

Sohbet ve ikramların ardından Kars Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Adıgüzel ve beraberinde ki heyet Sarıkamış’a geçti.

Kars Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Adıgüzel; “ bildiğiniz üzere uzun zamandır Sarıkamış’ta Ülkü Ocağımız bulunmuyordu. Aylardır gayretli çalışmalarımız neticesinde ve Ülkü Ocakları Genel Merkezimizin takdirleri doğrultusunda Sarıkamış Ülkü Ocağı Başkanlığına Önder Durak uygun görülmüştür inşallah en kısa zamanda ocağımızın tadilatı biter bitmez güzel bir açılışla kendisine görevi tebliği edilecektir. Ocağımızın yapım ve tadilat işlerinde emeği geçen herkesten yüce Allah ayrı ayrı razı olsun. Bizleri bu sıcak ortamda karşılayan MHP Sarıkamış İlçe Başkanımız Sayın Zülküf Koçak’a, Sarıkamış Ülkü Ocağı Başkanı Önder Durak’a, MHP Sarıkamış Belediye başkan aday adaylarına, Aslan Cebir’e ve siz değerli ülküdaşlarıma sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Yüce Allah çıktığımız bu kutlu yolda bizleri utandırmasın.” Şeklinde konuştu.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter