Kars Ülkü Ocakları’ndan İlçe Ocaklara Ziyaret

Ülkü Ocakları Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel ve beraberin de ki heyet teşkilat ziyaretleri kapsamın da ilk önce Sarıkamış Ülkü Ocağını ziyaret etti.

Ülkü Ocakları Sarıkamış İlçe başkanı Önder Durak ve yönetimi tarafından karşılanan Tolga Adıgüzel bura da yaptığı konuşma da: “Değerli dava arkadaşlarım ülkemiz çok zor ve çetin bir süreçten geçmektedir. Malumunuz olduğu üzere haftalar önce bölücüler, ülkemizi yöneten iktidardan da destek alarak bir isyan provası yapmıştır. Biz ülkücüler hiçbir oyunun tarafı, piyonu, kuklası olmayacağız. Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Bey’in bizlere vereceği emir ve talimatları yerine getireceğiz. Hiçbir arkadaşımız kendi başına menfi hiçbir olay ve eyleme katılmayacaktır. Ülkemiz de bir kargaşa ortamı oluşturmaya çalışan hain ve işbirlikçilerinin ekmeğine yağ sürmeyeceğiz. Ülkü Ocaklılar olarak, vakti ve zamanı geldiğin de analar ne yiğitler doğururmuş bunu herkes görecektir. İçimizde fitne ve fesat çıkarmak isteyenlere yer verilmeyecektir. Ülkücü dünya görüşüne mensup arkadaşlarımız Genel Başkanımızdan, Liderimizden emir almadan hiçbir olay da bulunmayacaktır. Bizlerin asli görevi; tertemiz, bilgili, bilinçli, donanımlı, çağı okuyan vatan millet sevdalısı bir nesil yetiştirmektir. Üzerimiz de ki vebal büyüktür. Her milliyetçi-ülkücü arkadaşımız yarının doktoru, avukatı, valisi, bakanı, başbakanı olmaya adaydır. Kendimizi buna göre hazırlamak ve yetiştirmek zorundayız.” dedi.

Gerçekleştirilen sohbetin ardından, Kars Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Adıgüzel Kars’ın Selim İlçesine doğru yola çıktı. Ülkü Ocakları Selim İlçe başkanının şehir dışın da olması nedeniyle Kars Ülkü Ocakları heyetini MHP Selim İlçe Başkanı Köksal Tekelli, parti ve ocak yönetimi karşıladı.
Selim’de teşkilatlarımızın sıkıntıları dinlenip çözüm yolları üzerin de konuşuldu. En kısa zaman da parti ve ocağımızın yeni binaların da hizmet vereceği müjdesi verildi. Ülkü Ocakları Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel bura da yaptığı konuşma da “Bizler de üzerimize düşen görev neyse fazlasıyla yapmaya hazırız. Yeni ocak binamız faaliyete girdiği zaman bir eğitim yuvası olacaktır, pırıl pırıl çocuklarımızı, gençlerimizi yetiştirmekle mükellefiz. Her hafta düzenli olarak seminerler verilecek, eğitim kursları açılacaktır. 21. Yüzyıla bilgisiyle, başarısıyla damgasını vuran ülkücüler yetiştirmek bugün bizlerin asli görevidir. Gençlerimizi alkolden, uyuşturucudan, kötü alışkanlıklardan uzak tutmalıyız. Hepimiz üzerimize düşen görev ve sorumluluktan kaçmadan Ülkücü Hareket’i en iyi yerlere getirmek için mücadele etmeliyiz. Davamız hak ve imanımız tamdır buna, sadece mücadeleden yılmayacağız. Nefesi kesilenler, yorulup yarı yolda kalanlar, kaçıp gidenler, satıp gidenler elbette ki olacaktır ama bunlar bizi hiçbir şekilde inandığımız ve iman ettiğimiz davamızdan zerre kadar geri döndürmeyecektir ve şevkimizi de kırmayacaktır.” dedi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter