Kars Ülkü Ocakları Kars’ın Akyaka İlçesini Ziyaret Etti

Kars Ülkü Ocakları İl Başkanı Tolga Adıgüzel ve beraberindeki heyet Akyaka ilçesini ve köylerini ziyaret etti. Akyaka MHP İlçe Başkanı Cemil Aras, 30 Mart yerel seçimlerinde MHP Akyaka Belediye Başkan adayı Mehmet Yumukoğlu ve çok sayıda Akyakalı ülkücüler tarafından karşılanan Kars Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Adıgüzel burada bir konuşma yaptı.

Konuşmasın da; “ Bugün bir araya gelmemizi bizlere nasip eden yüce Allah’a şükürler olsun. Bu soğuk kış gününde sıcak yüreklerinizi bizlere açtığınız için hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Bu günden, bu saatten, bu andan sonra Ülkücü dünya görüşüne mensup kim varsa boş durmayacak, oturmayacak yorulmadan, usanmadan, bıkmadan gönül seferberliği başlatarak davamızı nakış nakış her beyine, her yüreğe işleyeceğiz. Riyasız, yalansız, menfaatsiz çıktığımız bu mübarek yolda Cenab-ı Allah bizimledir.” Dedi.

Karşılıklı sohbet ve ikramların ardından Kars Ülkü Ocakları İl Başkanı Tolga Adıgüzel ülküdaşlarımıza dergi ve kitaplar hediye ederek, Akyaka’nın Demirkent (Ergine) ve Duraklı (Peldirvan) köyüne geçtiler. Burada da karşılıklı sohbet ve muhabbetlerin ardından Kars’a doğru yola çıktılar.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter