Karaman Ülkü Ocakları’ndan “Ülkü Sohbetleri”

Karaman Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’nda ”Ülkü Sohbetleri” başlatıldı. Bu hafta ilki gerçekleştirilen Ülkü Sohbetlerine Karaman halkı davet edildi. Katılımın yoğun olduğu sohbetimize öğretmenler, doktorlar, avukatlar, kamu kurum ve kuruluşlarındaki çalışanlar, eski Ocak başkanları, esnaflar ve birçok kesimden kişi katıldı.

Sohbetler edilip, güncel konular üzerinde konuşuldu. Birlik ve beraberlik konuşmaları yapılarak gönüller bir oldu. Fikir alışverişi yapıldı ve  Karaman’da ne gibi faaliyetler yapılabilir bunların üzerinde duruldu.

Karaman Ülkü Ocakları İl Başkanı Burhan Eren Abay sohbete başlarken,” Siz değerli büyüklerimizi burada görmekten çok mutluyuz. Hepinize geldiğinizden ötürü teşekkürü bir borç bilirim. İlkini gerçekleştireceğimiz bu sohbet bizleri bir araya toplamak, Yüce Allah’ı zikretmek, vatanımız Ve milletimiz için neler yapabiliriz bunları konuşmak için bir araçtır. Amacımız bu sohbetler sayesinde birliğimizi ve bütünlüğümüzü pekiştirip, siz değerli büyüklerimizle sohbetler edip bir aile edasıyla bu yolda yürümektir.

Bereket büyüklerle beraberdir. Sizlerle beraber ülkü ocaklarımızda her konu ile ilgili sohbetler edip, fikir alışverişi yapıp Ülkü Ocağımızı daha güzel hale getirip bereketlendireceğiz. Allah hepinizden razı olsun.” dedi.

Bu haftadan itibaren her hafta Perşembe günü yatsı namazından sonra ”Ülkü Sohbetleri” yapılacağı söylenerek sohbet sona erdi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter