Karaman Ülkü Ocakları “Liseli Bozkurtlar Şahlanıyor” Gecesi Düzenledi

Karaman Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ”Liseli Bozkurtlar Şahlanıyor” gecesi düzenledi.Geceye Karaman Ülkü Ocakları İl Başkanı Burhan Eren Abay, il ocak yönetimi ve Karaman’daki liselerde ve ortaokullarda öğrenim gören genç bozkurtlar katıldı.

Katılımın yoğun olduğu gecede konuşma yapan İl Ocak Başkanı Burhan Eren Abay;

”Geleceğimizin teminatı olan siz gençlere çok iş düşmektedir. Türkiye’nin ve Türk milletinin geleceğinin sizlerin ellerinde olduğunu iyi idrak ederek, geleceğimiz için hiç durmadan, yorulmadan, gocunmadan bu yolda ilerleyeceğiz. Çağımıza uygun vizyon sahibi birer Türk milliyetçisi olmak zorundayız. Bir elimizde Kur’anı Kerim, diğer elimizde kalem olacaktır. İlim yolundan ayırılmayıp, Türk milleti için çağın gereklerine uygun ilmi çalışmalar yapacağız.

Unutmayın; sizler Fatih Sultan Mehmet Han olacaksınız. Türk Milliyetçileri çağını açıp; cehaletin, ahlaksızlığın, adaletsizliğin, bölücülüğün çağını kapatacaksınız. Enver Paşa olacaksınız. Turan ellere derman olup, Türk’ün şanlı bayrağını dalgalandıracaksınız. Turan’nın temellerini siz genç bozkurtlar atacaksınız. Bunun temel taşları iman,inanç,ahlak ve ilim olacaktır. Mustafa Kemal Atatürk olacaksınız. Emperyalizmin karşısında Türk’ün kudretini gösterip, bu milleti daima yaşatacaksınız. Ve Alparslan Türkeş olacaksınız. Türk milliyetçiliğini, bu kutlu davayı ve Türk’ün imanını gönüllere nakşedeceksiniz.” İfadelerine yer verdi.

Gecede liseli bozkurtlar sohbetler edip, birbirleriyle kaynaştılar.Gece, Genç Bozkurtların ülkücü yemini ile son buldu.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter