Karaman Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Etkinliklerine Devam Ediyor

Karaman Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, Karamanlılara güzel bir gece yaşattı. Sevilen sanatçılar Ali Kınık ve Ahmet Şafak konserine gelen vatandaşları salon almadı.

Kazım Karabekir Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen ‘Ülküde birlik ve şahlanış gecesi’ konserine Ülkü Ocakları Karaman İl Başkanı Latif Pulcu, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Av. Oktay Yılmaz, Merkez ilçe başkanı Mahmut Ünüvar, Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı, Milletvekili adayları Mehmet Ural, Mehmet Alagöz ve çok sayıda partili katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Karaman Ülkü Ocakları İl Başkanı Latif Pulcu, ‘’Kokuşmuş toplum düzeninde ülkücüler, ahlak ve dürüstlük timsali olarak ayakta kalan yegâne topluluk olmak zorundadır’’ dedi. Konuşması sık sık slogan ve tezahüratlarla kesilen Pulcu, ‘’Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in dediği gibi, hepiniz birer Türk bayrağısınız, bayrağı lekelemeyin, yere düşürmeyin. Bugün 2 Haziran 2015, şahsımın görevi devir aldığının birinci yılıdır. Bir yıl boyunca sancağı bir adım daha ileriye götürmek için canla başla gece gündüz demeden çalıştık. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan başta ocak yönetimim olmak üzere lise, üniversite teşkilatlarıma, yiğit bozkurtlarıma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu bir yılda ocağımıza maddi manevi destek veren ve bu güzel gecenin hazırlanmasına katkı sağlayan parti başkan ve yöneticilerimize, taş medreseli ve tüm ülkücü büyüklerimize teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

Konuşmaların ardından sanatçı Ali Kınık ve daha sonra Sanatçı Ahmet Şafak sevilen parçaları ile Karamanlılara unutulmaz dakikalar yaşattı.

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter