KAMU-SEN’den Ülkü Ocakları’na Ziyaret

Türkiye Kamu-Sen yönetim kurulu üyeleri, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Olcay KILAVUZ’u makamında ziyaret etti.

Genel Başkanımızın yeni görevini tebrik etmek ve hayırlara vesile olmasını dilemek amacıyla gerçekleştirilen ziyaret esnasında ülkemizin güncel meseleleri ve dış politikada meydana gelen hadiseler konuşuldu. Ülkenin içinde bulunduğu bu üzücü durumun ancak milli birlik ve beraberlik sağlanarak değişebileceği konuşmanın mutabakata varılan noktalarından bir tanesiydi. Bu bağlamda Ülkü Ocakları’nın çalışmaları dile getirildi. Ülkü Ocakları’nın yapmış olduğu faaliyetler ve imza kampanyaları  konuklarımız tarafından takdirle karşılandı. Konuklarımız KAMU-SEN olarak yürüttükleri faaliyetlerden söz ettiler ve kamu sektörlerinde karşılaşılan sorunları dile getirdiler.

Geçtiğimiz günlerde meydana gelen Reyhanlı saldırısı hakkında her iki taraf ta üzüntülerini dile getirdi. Ülkemizin zor zamanlardan geçtiği ve sancılı kararlar alınan bu dönemde bir daha böyle hadiselerin yaşanmaması temennisiyle sohbet sona erdi. Yapılan ziyarete KAMU-SEN yönetim kurulu üyelerinden Genel Başkan İsmail KONCUK, Genel Sekreter Önder KAHVECİ, Genel Mali Sekreter Nuri ÜNAL, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Fahrettin YOKUŞ, Genel Eğitim Sekreteri Nazmi GÜZEL, Genel Toplu Görüşme Sekreteri Necati ALSANCAK ve Genel Mevzuat Sekreteri İsmail KARADAVUT katıldı.

Genel Başkanımız Sayın Sayın Olcay KILAVUZ: “Biz kardeş kurumlarız. Davamız yolunda yükün bir kısmını biz, bir kısmını da KAMU-SEN’deki Ülküdaşlarımız sırtlayacaktır.” dedi.

Konuklarımız son olarak iyi dilek ve temennilerini ilettikten sonra genel merkezimizden ayrıldılar.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter