Kahramanmaraş Ülkü Ocakları’ndan Ozan Bulut’un Ailesine Taziye Ziyareti

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl Başkanı Mesut Kaplan Ozan Bulut’un Ailesine Taziye Ziyaretinde bulundu.

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Başkanı Mesut Kaplan Ozan Bulut’un ailesine başsağlığı dilerken “insanlar doğar, büyür ve ölür önemli olan arkasında güzel işler bırakmış olması isminin geçtiği yerde duaların edilmesi. Biz Ozanımızdan razıydık Allah’ta ondan razı olsun mekanı cennet olsun. Ülküsü için hiçbir zaman taviz vermemiş bir vatan severdi dualarımız onunla” dedi. Ozan Bulut’un Oğlu Kürşad Bulut “Babam bir dava adamıydı, kendi bildiği doğrulardan asla sapmamış ülkücü kimliğini hiç yitirmemiş adam gibi adamdı” dedi. Ozan Bulut’un Kardeşi ise: “Ağabeyim çok acılar çekti gençliğinde ama bir kez bile davasından ayrılmadı, Ülküsü için her zaman bu doğrultuda hareket etti” dedi.

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde doğup Ülkücü kimliği ile ön plana çıkmış Ozan Bulut (Bahaeddin Bulut) Geçtiğimiz Günlerde vefat etmiş ve kendisinin vasiyeti üzerine Elbistan’daki köyüne defnedilmişti.

Ozan Bulut Kimdir?

1957 Yılında Kahramanmaraş’ın Elbistan İlçesinin Büyükyapalak Kasabasında doğdu.  İlkokulu Kasabasında, ortaokulu ve liseyi Elbistan’da bitiren Ozan Üniversiteyi tamamlamadan ayrıldı.  Yerel radyolarda ve Televizyon kanallarında Ozanlar Diyarı adlı programlar yaptı.

Ozan Bulut Ülkü Ocakları Genel Merkezinde Sanatçı olarak da görev yapmaktaydı.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter