Kahramanmaraş Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi

Ülkü Ocakları Genel Merkezi bir yandan Türkiye’yi karış karış gezerken, bir yandan da bazı ocaklarımızda bayrak değişimleri devam ediyor.

Bu doğrultuda son değişiklik Kahramanmaraş Ülkü Ocakları’nda gerçekleştirildi. Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya’nın katılımıyla gerçekleştirilen törende bugüne kadar görevini sürdüren Mehmet Dizibüyük bayrağı Mesut Kaplana’a devretti.

Devir-teslim töreninde bir konuşma yapan Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya: “Bugüne kadar görevini başarıyla yürütmüş olan ve Ülkücü Harekete katkı sunmuş Mehmet Dizibüyük’e çok teşekkür ediyorum. Biz kendisinden razıyız, inşallah Allah da razıdır. Ülkemizin yaşadığı bu sıkıntılı süreçte Ülkücü Harekete büyük görev düşmektedir. Sorumluluğumuz her zamankinden ağırdır. Bu bilinçten hareketle göreve yeni atanan Mesut Kaplan’a başarılar dilerim. Allah yar ve yardımcımız olsun.”dedi.

Ardından Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Eski İl Başkanı Mehmet Dizibüyük yaptığı konuşmada, görev süresi boyunca kendisine destek veren herkese teşekkür ederek helallik istedi. Göreve yeni atanan Mesut Kaplan ise “Bugüne kadar sayısız hizmetlerde bulunmuş Mehmet Dizibüyük başkanımdan Allah razı olsun, bu bir bayrak yarışıdır biz de Cenab-ı Allah’ın izni ile mukaddes davamızın şanlı bayrağını Kahramanmaraş’ta daha yükseklere taşımak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter