Kahramanmaraş Ülkü Ocakları ”Zafere Yürüyüş” Programı Düzenledi

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları, ”Zafere Yürüyüş” adlı konser programı düzenledi.

Batıpark Spor Salonu’nda düzenlenen konsere Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl başkanı Mesut Kaplan, İlçe Ocak Başkanları ve salonu coşkularıyla hareketlendiren binlerce genç katıldı. Konser programında Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı ve Andımız okundu.

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl Başkanı Mesut Kaplan, Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümü adına yaptığı konuşmada “Tarih şan ve şerefle dolu büyük Türk milletinin vatan sevgisinin, şehadetle imtihan olduğu Çanakkale Zaferi’nin bir yıl dönümünü daha kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Türk milletinin binlerce yıllık bağımsız ve onurlu yaşamı, “bir gül bahçesine girercesine kara toprağa girmiş” kahraman şehitlerimizin gözleri kamaştıran mücadelesinin sonucunda olmuştur.” diyerek şehit Mehmetçiklerimizi andı. Kaplan, “Ülkücü Gençlik, hiçbir koşul ve şart altında; oluşturulmaya çalışılan kargaşanın bir parçası olmayacak; dik duruşumuz aziz Türk milletinin sağlıklı yapısının nişanesi olarak var olmaya devam edecektir. Hedefimiz olan 2023 Lider Ülke Türkiye ye ulaşmak maksadıyla yılmadan, yılgınlaşmadan derslerimize yoğunlaşarak ülkemizin yönetim kadrolarını oluşturma çabalarımızı son nefes, son nefer ve son damla kanımıza kadar devam ettireceğimizi tüm samimiyetimizle haykırıyoruz. Ülkücüleri sokaklarda arayanlar boşuna uğraşmasınlar, Ülkücülerin yeri sokaklar değil ilk önce konferans salonları, mezuniyet törenlerinin birincilik kürsüleri daha sonra ise Türk milletine faydalı olabilmek için çalışabileceği iş alanları olacaktır.” dedi.

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl başkanı Mesut Kaplan’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından Zafer İşleyen, Âşık Sefai ve Mustafa Yıldızdoğan şarkılarıyla halkı çoşturdu.


Kategorisi: Kültür-Sanat / Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter