Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Ülkücü Şehitlerimizin Ailelerini Ziyaret Etti

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları, Ocak yönetimiyle Beraber Kahramanmaraş’ta yaşayan Ülkücü Şehit yakınlarını tespit ederek ziyaret etmeye dualarını almaya ve sıkıntılarını dinlemeye başladı. İlk ziyaretlerini ülkücü şehit Yekta ASLAN’ın Eşi Ve Blâde Aybars TEKİN’in muhterem Annesi Hatice TEKİN Annemizin Elini Öperek Dualarını istedi. Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Başkanı Mesut KAPLAN  yönetim olarak ülkücü şehitlerin ailelerini sahipleneceklerini ve her sıkıntılarında yanlarında olacaklarını, ayrıca tüm Ülkücü Şehitlerin kabirlerini gerçek emanetçileri olarak sık sık ziyaret edeceklerini ve mezar bakımları ile bizzat ilgileneceklerini söyledi.

Ziyaret kapsamında ilk olarak ziyaret edilen Hatice TEKİN Annemiz“Allah sizlerden razı olsun yavrularım, sizler de benim yavrumsunuz. Sizler Benim Oğlum Gibisiniz, oğlumun hatırasını getirdiniz. Beni çok memnun ettiniz. Burada Güzel Anamızın hayır duasını alan, ellerini öpen ocak başkanımız Mesut Kaplan “Sizler bize emanetsiniz, sizleri gözümüzden sakınırız. Bizler de sizin bir evladınızız. Her an yanınızda olduğumuzu unutmayın. Şehidimizin uğruna canını verdiği Hak ve hakikat davası, yani Allah davası ölmeyecek ve bu sancak hep daha yükseklere çıkacak.

Ziyaret Esnasında Konuşan Annemiz Hatice TEKİN;

“Oğlumun Şehit Olduğu bu kutlu yolda, Bu Davanın Hiçbir Zaman bitmeyeceğini, kimseyi de bu davanın bitirmeye gücünün yetmeyeceğini söyledi. Yavrularım, hepinizden Allah razı olsun, çok memnun ettiniz. Bizler aslında çok şey istemiyoruz. Bizleri unutmayın! Bu davaya can vererek hizmet etmişleri unutmayın! Bizler sizlere her daim duacıyız. İyi ki varsınız Allah sizleri bu vatana millete bağışlasın” dedi.

Daha sonra söz alan Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl Başkanı Mesut KAPLAN;

“Hatice Annemin, şehitlerimizi de sizleri de, ne unuturuz ne de unutulmasına fırsat veririz. Evvel Allah şehidimizin emanetleri namusumuzdur ve gözümüz gibi korur kollarız. Her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Sizlerin duasıyla güç bulur, daha bir şevkle hizmete koşarız. Siz dualarınızı eksik etmeyin” dedi. Ziyaretler hayır duaları ve güzel sohbetlerle son buldu.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter