Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Sosyal Faaliyetlerini Sürdürüyor

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları; Üniversite Birimi ile Ortaöğretim Birimi arasında Ülkücü Şehit Blade Aybars Tekin futbol turnuvası düzenledi. Toplamda Üniversiteden 4 fakülte Ortaöğretimden 4 Okul Takımının Katılımıyla gerçekleşen müsabakalar 4 gün sürdü.3 gün süren eleme maçlarının ardından, 4. gün final müsabakalarına geçilerek turnuva sona erdi.
Oldukça keyifli ve heyecanlı maçlara sahne olan turnuva sonucunda 1. olan Ortaöğretim Okul Başkanlarının ödüllerini Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Başkanı Mesut Kaplan takdim etti.2. Ve 3.Gelen Takımların Hediyelerini Ocak Yönetimi ve Misafirler takdim etti.
Yapılan turnuvayı ve organizasyonu oldukça beğenen misafirler: Ülkücü gençlerin her alanda olduğu gibi sosyal faaliyetler alanında da aktif olması gerektiğini; bu ve benzeri faaliyetlerin Ülkü Ocaklarını topluma daha doğru ve kolay anlatabilmenin bir yolu olduğunu belirterek turnuvayı organize eden Ocak yönetimine ve turnuvaya katılım gösteren gençlere teşekkür ettiler. Organizasyon kupa ve madalya töreninin ardından misafirlere ve katılımcılara yapılan ikram ile son buldu.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter