İzmir Ülkü Ocakları’ndan Ülkücü Şehit Aileleri İle İftar Yemeği

İzmir Ülkü Ocakları İzmir’deki Ülkücü Şehitlerimizin aileleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Hasan Sağlam Öğretmenevi’nde, İzmir Ülkü Ocakları ev sahipliğinde yapılan yemeğe Şehitlerimiz Adnan Koç, Saffet Çelik, Mesut Yergi, Turan İbrim, Kemal Fedai Çoşkuner, Özcan Karabulut, Mehmet Canıtez, Halil Esendağ’ın aileleri ve yakınları, ayrıca Mart ayında elim bir trafik kazasında kaybettiğimiz Bornova Ülkü Ocakları Başkanımız Rahmetli Sercan Koç’un ailesi katıldı. Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu İzmir İl Başkanı Nebi YAY ve MHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Zerrin Çalışkan Yöndem’ de şehit ailelerimizi yalnız bırakmadı.

Yemeğin ardından Türk- İslam coğrafyasının rahat ve huzurlu yaşaması için canlarını feda eden şehitlerimizin ruhları için Kuran-ı Kerim okutulup, dualar edildi.

İzmir Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sn. Süleyman BOZKURT : “Ailelerimizle aramızdaki muhabbet ve bağlılığın son derece yüksek olduğunu bu mübarek ayın manevi dünyasında birlikte olmak için bu iftar programında birlikte olduğumuzu’’ söyledi. Devamında “şehitlerimizin bize emaneti olan bu kutlu davanın içerinde ve şehitlerimizin aileleri, aynı zamanda bizim ailemiz olan analarımızla babalarımızla birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum’’ dedi.

Yemeğin devamında İl Başkanımız Sn. Süleyman BOZKURT ve İzmir Ülkü Ocakları il yönetimi ailelerimizle sohbet ederek, dertleriyle ilgilendi. Ramazan ayının manevi ikliminde ve şehitlerimizin bizlere miras bırakmış olduğu davamızın sorumluluğu ışığında güzel bir akşam geçirildi. En kısa zamanda ailelerimizle tekrar bir araya gelme temennisiyle ailelerimizle vedalaşıldı ve iftar yemeği son buldu.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter