İzmir Ülkü Ocakları Ülkücü Şehidimiz Kemal Fedai COŞKUNER’i Andı.

Ülkücü Şehitlerimizden, MHP Eski Milletvekili, efsane gazeteci Kemal Fedai COŞKUNER şehadetinin 34. Yıldönümü münasebetiyle İzmir Ülkü Ocakları tarafından esnaf ve vatandaşa lokma ikramı yapıldı ve Yasin-i Şerif okutuldu.

Şehidimiz Kemal Fedai COŞKUNER’in oğlu Kürşad Fedai COŞKUNER ve Taş Medreseli Ülkücü ağabeylerimizin katıldığı etkinlik; lokma hayrı ve Yasin-i Şerif’in ardından samimi bir sohbet ile devam etti.

İzmir Ülkü Ocakları İl Başkanı Süleyman BOZKURT sohbetin devamında : ‘’ Yolumuz Allah davası, Allah rızasının yolu Ülkü Ocaklarından  geçiyor. Bizim yolumuz dünde belliydi, bugünde belli yarında hep Allah yolunda olacağız inşallah. Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ beyefendininde belirttiği gibi ‘yolumuz uzun ve çetindir.’ Siz genç kardeşlerimiz birer ülkücü olarak bu çetin yolda vicdani muhasebenizi yapmayı unutmayın , üzerinize düşen görevlerin vicdani muhasebesini yapın; yaşam tarzımız ve dosdoğru inandığımız değerler çerçevesinde yaşarsak sıkıntımız kalmayacaktır.’’ dedi.

Taş Medreseli Ülkücü ağabeylerimizde genç ülküdaşlarımıza anlattıkları mes’eleler hakkında, ülkücü kardeşlerimizin görüşlerini aldı ve onlarla tek tek tanışıp sohbet ettiler.
Başbuğumuzun ettiği bir dua olan ‘’  Allah azaltmasın arttırsın, eksiltmesin çoğaltsın’’ şeklinde dua edildikten sonra etkinlik sona erdi.

Şehidimiz Kemal Fedai COŞKUNER’i rahmet ve minnetle anıyoruz.
Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter