İzmir Ülkü Ocakları Ülkeye Birlik Millete Dirlik Şöleni Düzenledi

Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanlığı tarafından, İzmir Enternasyonel Fuar’ında  ”Ülkeye Birlik Millete Dirlik Şöleni” düzenlendi.

Programın açılış konuşmasını İzmir Ülkü Ocakları İl Başkanı  Süleyman Bozkurt yaptı. Konuşmasında ” 9 Mart 1978de şehit olan ülkücü ağabeyimiz Mustafa GÖNÜL ü buradan rahmet ve minnetle anıyoruz. Son derece ehemmiyetli günleri idrak etmekteyiz.  Malumunuzdur ki çok önemli bir seçim arifesindeyiz. Mahiyeti itibariyle 30 Mart yerel seçimleri memleketimizin istikbali açısından sonuçları itibariyle çok önemli bir sürecin başlangıç noktası olabilir.Elbette ki bu vahim tabloyu görüp üzülmemek mümkün değildir. Lakin şuan üzülmeye ne  hakkımız ne vaktimiz vardır. Bizlere düşen bu kara günleri imanımız, azim ve kararlılığımızla güneşli günlere çevirmektir. Bunun da tek çaresi Milliyetçi Hareket Partisi’ni topyekûn iktidara taşımaktır. İşte 30 Mart iman ehli ile küfür ehlinin hesaplaşma günüdür. Eminim ki milletimiz bu seçimlerde hainliğe gerekli cevabı verecektir.”  dedi

Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanımızın konuşmasının ardından, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezinin düzenlediği bilgi yarışmasının Denizlide düzenlenen 5. Bölge birinciliğini kazanarak finale gitmeye hak kazanan İzmir ekibimiz; Latif Savranoğlu, Batuhan Gürbüz ve Kayhan Tör’e hediyelerini Genel Başkan Yardımcımız Sina Özçelik verdi.

Hediye töreninin devamında sırayla konuşmalarını yapmak üzere sırasıyla ; Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Sina Özçelik, Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Taşer, Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Necat Karataş, Milliyetçi Hareket Partisi Ekonomi ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu katıldı.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen şölende sanatçılarımız, Ferhat Hantal, Grup Volkan ve Atilla Yılmaz sahne aldı.  Yoğunluk sebebiyle izdihamın yaşandığı gece İzmir den Türkiye ye yayılan birlik ve beraberlik temalarını göstererek son buldu.


Kategorisi: Kültür-Sanat / Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter