İzmir Ülkü Ocakları, ”Şehit Fırat Çakıroğlu Hatıra Ormanı” Açılışını Gerçekleştirdi

Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Hatıra Ormanı
Ülkücü şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu hatıra ormanı açılışı 29.01.2017 günü gerçekleşmiştir.
Açılışa; Şehidimizin annesi; Özlem Erdem, Babası; Fuat Çakıroğlu, İzmir Ülkü Ocakları Başkanımız; Bilgehan Ağbaba ve İl Yöneticileri, MHP İzmir İl Başkanımız; Necat Karataş ve İl Yöneticilleri, 25. Dönem İzmir M.V. Murat KOÇ, MHP Manisa İl başkanı; Erkan Öztürk ve yönetimi, TÜRKAV İl Başkanı; Birol Demirci, İlçe Başkanlarımız ve yöneticileri, İzmir Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı, Karşıyaka Çevre Derneği başkanı ve İzmir halkı katılmıştır.

Bir konuşma yapan İzmir Ülkü Ocakları İl Başkanı Bilgehan Ağbaba:

“Buraya dikilen her Fidan bize Fırat’ı hatırlatacak, buradaki her fidan şehitlerimizin kanı ile sulanıp kinimiz ile yeşerecektir.
Diktiğimiz bu fidanlar, gelecekte orman olacak ve ormanımız geleceğe Fırat’an haber taşıyacaktır. Bu ağaçların gölgesinde tekrar buluşacağız rahmetli Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu ile.”

Fidan dikme merasiminin ardından, yapılan konuşmalar ile törene son verilmiştir. Öncelikle şehidimizin ailesine ve tüm davetli misafirlere katılımlarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyor ve fidan dikmenin gelecek için taşıdığı önemi hatırlatarak, çevremize sahip çıktığımızı belirtmek istiyoruz.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter