İzmir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Üniversite Kahvaltısında Buluştu

İzmir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Ege Üniversitesi teşkilatımız ev sahipliğinde, Dokuz Eylül, Katip Çelebi, Gediz, İzmir ve Ekonomi Üniversiteleri Teşkilatlarımızla kahvaltı da buluştu.

Kahvaltıya Şehidimiz Fırat Çakıroğlu’ un babası Fuat Çakıroğlu, MHP İzmir Milletvekili Adaylarımız Recep Akan, Murat Koç, Neslihan Çelik’ de katıldı.

Kahvaltı sonrası Ege Üniversitesi okul Başkanlığı ataması yapıldı. Atamada konuşan İzmir Ülkü Ocakları İl Başkanı Bilgehan AĞBABA; ”Şehidimiz Fırat Çakıroğlu’ un bir isteği vardı. O da Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi önünde al bayrağımızın dalgalanması. Kardeşimiz sonunda kendisi bayrak oldu ve arşa yükseldi. Bizler de Şehidimize her daim bir adım daha yakın olmak için durmayacağız, yorulmayacağız, çalışacağız, ve onun uğruna can verdiği davamızı yüceltmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Kahvaltıda evlatlarını yalnız bırakmayan Fuat Babamıza kıymetli vekil adaylarımıza Ülkü Ocaklı Yiğit gönüldaşlarımıza ve soylu asenalarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter