İzmir Ülkü Ocakları Eğitim ve İstişare Kampı Düzenledi

İzmir Ülkü Ocakları; İzmir Ülkü Ocakları İl Yöneticileri ve İlçe Ocak Başkanlarının katılımıyla İzmir’in Kiraz ilçesinde ‘Eğitim ve İstişare Kampı’ düzenledi.

Eğitim ve İstişare Kampının açılış konuşmasını İzmir Ülkü Ocakları İl Başkanı Süleyman Bozkurt yaptı. Konuşmanın ardından Rahmetli Ülkücü Şehidimiz Mustafa Pehlivanoğlu ağabeyimizin babası Necmi Pehlivanoğlu’nun hakkın rahmetine kavuşması münasebetiyle dualar edildi ve Fâtiha-i Şerîfeler okundu.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül Özçınar’ın Kiraz Koru Otel’e düzenlediği ziyaret ile ‘Eğitim ve İstişare Kampı’ tamamlandı.

Kapanış sırasında İzmir Ülkü Ocakları İl Başkanı Süleyman Bozkurt ve Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül Özçınar bir kapanış konuşması gerçekleştirdi.

İl Başkanı Süleyman Bozkurt kapanış konuşmasında: “Kıymetli Ülküdaşlarım, güzel bir etkinliğin daha sonuna bulunmaktayız. Bizlere burada ev sahipliği yapan Kiraz İlçemizi seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’ne kazandıran Belediye Başkanımız Saliha Hanıma ve çalışma arkadaşlarına, sayın ocak başkanımıza göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ederim. Rabbim alınlarını bahtlarını ve yollarını açık etsin.” dedi.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar ise konuşmasında, İzmir Ülkü Ocaklarının bu etkinliğine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduğunu ve bir Türk Milliyetçisi , Ülkücü olarak Ülkü Ocaklarının daima bu ülkenin sorunları noktasına çözüm olduğuna değindi.

Kapanış konuşmalarının ardından program sonlandırıldı.

 

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter