İzmir, Manisa, Balıkesir ve Çanakkale Teşkilatlarımız Ziyaret Edildi

Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimiz istişarelerde bulunmak üzere İzmir, Manisa, Balıkesir ve Çanakkale’yi ziyaret etti.

Bu kapsamda ilk olarak İzmir Ülkü Ocakları İl Başkanlığına ziyarette bulunuldu. Burada İzmir Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Süleyman Bozkurt ve il yöneticileriyle istişarelerde bulunan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya, daha sonra ortaöğretim ve üniversiteli gençlerle sohbet etti. Sohbetin başında Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz’un selamını ileten Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya, gençlerle tek tek tanışarak onların ülke sorunları hakkındaki görüşlerini aldı. Yapılan faaliyetler ve gerçekleştirilecek projeler hakkında bilgi alan Genel Başkan Yardımcımız, İzmir’de Ülkücü Hareketi daha etkin hâle getirmek için neler yapılabileceği üzerinde durdu. İzmir Ülkü Ocakları’nın başarılarının devamını dileyen Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya, çalışmalarının önce Türk İslam davasına sonra memleketimize sonrasında da İzmir’e hayırlı olmasını temenni etti. Daha sonra Karabağlar ve Buca İlçe teşkilatlarına ziyarette bulunuldu. İzmir ziyaretlerini tamamlayan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Manisa’ya geçmek üzere şehirden ayrıldı.

Manisa İl Ocak Başkanımız Onur Papuççuoğlu, Manisa İl Ocak Yöneticileri, ortaöğretim ve üniversiteli çok sayıda genç tarafından karşılanan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya, bir süre İl Ocak Başkanı Onur Papuççuoğlu’yla istişarelerde bulundu. Daha sonra üniversite ve ortaöğretim öğrencilerinin yanı sıra ocak yöneticileriyle de bir araya gelerek sohbet etti. Ülkü Ocaklarının misyonu ve vizyonu üzerinde duran Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya, Ülkü Ocaklarının gelecek eğitim öğretim yılı içerisinde ne gibi faaliyetler içerisinde bulunması gerektiğini de ifade etti.

Genel Başkan Yardımcımız ve Genel Merkez yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanlığını da ziyaret etti. MHP İl Başkanı Tamer Akkal’dan şehrin sosyal yapısı hakkında bilgi aldılar. Ziyaretlerini tamamlayan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Balıkesir’e geçmek üzere buradan ayrıldı.

Balıkesir Ülkü Ocakları Başkanı Coşkun Özkan ile görüşen Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya, Ülkü Ocakları Balıkesir İl Başkanlığı ve ilçe ocaklarının mevcut durumu hakkında il ocak başkanımız ile istişare etti. Bilhassa güncel konulara değinen ve ülkemizde oynanan oyunlara karşı uyanık olmamız gerektiği konusunda telkinlerde bulunan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya, ardından Balıkesir Ülkü Ocakları mensuplarıyla görüştü. Yapmış olduğu ziyaret esnasında Başbuğ Alparslan Türkeş’in “Önemli olan kemiyet, yani sayı değil; keyfiyet, yani kalitedir, iştir, harekettir. Karşımıza hain ve kötü kalpli olanlardan ziyade fikren tembel olanlar ile mevcut düzenin bekasında menfaatleri olan kimseler daha çok çıkacaklardır.” sözünü vurgulayan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya, Ülkü Ocakları mensubu gençlerimizin kendilerini her alanda yetiştirerek Türk Milleti’ne faydalı bireyler haline gelmeleri gerektiğinin bir kez daha altını çizdi.
Ocak binasında gerçekleşen görüşmenin ardından Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Çanakkale’ye gitmek üzere şehirden ayrıldılar.

Çanakkale şehrinde çeşitli görüşmeler yapan Sayın Genel Başkan Yardımcımız, Çanakkale Ülkü Ocakları yöneticileri ile teşkilatımızın verimliliğini arttırmak üzere görüşmelerde bulundu. Çanakkale Ülkü Ocakları yöneticileri tarafından sunulan projeler değerlendirildi. Ardından Sayın Ozan Kaya, Çanakkale Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Fatih Sarı ile görüştü.Çanakkale’deki çalışmalar hakkında bilgi aldı ve çalışmaları daha verimli hale getirmek üzere çeşitli talimatlar verdi.

Ardından Genel Başkan Yardımcımız ve Genel Merkez Yöneticilerimizden oluşan Heyet, Trakya’ya doğru yola çıktı.

 


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler / Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter