İstanbul Ülkü Ocakları’ndan 2023 Gençlik Eğitimi Sertifika Töreni

Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı’nın 7.sini düzenlediği 2023 Gençlik Eğitimi Sertifika Töreni, Maslak TİM Center da coşku ile gerçekleştirildi.  Törene başta MHP Genel Başkanı Lider Devlet Bahçeli, MHP Başkanlık Divanı,TBMM Başkan Vekili Meral Akşener, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, MHP İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan, MHP Milletvekilleri, MYK Üyeleri, MDK Üyeleri, MHP İl Yönetimi,MHP İlçe Başkanları, Ulusal basın, yerel basın, sivil toplum kuruluşları katıldı.

Yoğun katılımın Olduğu 2023 Gençlik Eğitim 7. Dönem Sertifika Töreni şehitlere saygı duruşu, İstiklal marşı ile başladı. Açılış konuşmasını İstanbul Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökmen Kantar yaptı. Konuşmasında “Gelecek biziz, biz geleceğiz” sözlerine vurgu yapan Gökmen Kantar, İstanbullu genç ülküdaşlarının kat etmiş olduğu engin mesafelere dikkat çekti. Gökmen Kantar’dan sonra ise MHP Genel Başkanı Türkmen Beyi Lider Devlet Bahçeli konuşma yaptı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin konuşması sırasında “Devletin başına devlet gelecek” ve “Durma ilerle bozkurtlar emrinde” sloganları sıkça tekrar edildi. Gençlik Eğitimi Sertifika töreninde dereceye girenlere plaketlerini Lider Devlet Bahçeli takdim ederken, sertifika almaya hak kazanan Ülkü Ocaklılara ise MHP Divan kurulu, MHP İstanbul İl Başkanı ve Milletvekilleri sırasıyla sertifikalarını takdim etti. Sertifika töreninin ardından 7. dönemde başarı gösteren gençler hatıra fotoğrafı çektirdiler. Daha sonra ise şölende sırasıyla sahne alan Ali Kınık, Ahmet Şafak ve Ozan Aziz, İstanbullu ülkücüleri coşkulu anlar yaşattı.

 

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter