İstanbul Ülkü Ocakları İlk Defa Kurban Bağışı Hizmeti Sundu

İstanbul Ülkü Ocakları tarafından, Maltepe Kurban Kesim alanında bağışlanan kurbanlar kesildi.Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Kurban Bağışı Kampanyası Kurban Bayramının 2.gününde İl Başkanı Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım’ın katıldığı program ile gerçekleştirildi. Kurban Bağışı yapan vatandaşlarımızdan alınan vekaletler tek tek her kurbanda verilmek suretiyle yapılan organizasyon,başarı ile tamamlandı.Kurban Kampanyamızdan Kurban alarak katılan vatandaşlarımız İstanbul Ülkü Ocakları Kurban Kesim alanında bulunarak kesilen kurbanlarının bir kısmını bağışladı.Kurban Kesim alanına BengüTürk Televizyonu gelerek çalışmaları yakından takip etti.

Bağışlanan Kurbanların haricinde İstanbul Ülkü Ocakları sevabı başta İki Cihan Serveri Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed(s.a.v),Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve 13 Şehidimizin olmak üzere 15 adet kurban kesti.

Bu organizasyonda kazanılan tecrübelerden hareketle gelecek sene bu organizasyonu özellikle Turan Coğrafyasında ve Ceddimizin ayak bastığı her yerdeki mazlumlara ulaştırılarak yapılmasının planlanmakta olduğu belirtildi.

Bağışlanan Kurbanlar Ülkü Evlerindeki öğrencilere, Şehit Ailelerine ve İlçe Ocakların tespit ettiği ihtiyaç sahiplerine, oluşturulan dağıtım ekipleri tarafından ulaştırıldı.

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter