Isparta Ülkü Ocakları Geçmiş Dönemde İl ve İlçe Ocak Başkanlığı Yapmış Ülküdaşlarımızla Iftar Açtı

70′li yıllardan günümüze kadar Isparta’da görev yapmış Büyük Ülkü Derneği’nden Ülkü Ocaklarına kadar başkanlık yapmış Ülkücüler iftarda biraraya geldi.
Isparta Ülkü Ocakları Başkanı Akif Çapraz yaptığı konuşmada; ” davetimize icabet ederek buraya gelmeniz bizleri onurlandırmıştır. Ah de vefasızlık imansızlık düşüncesiyle sizleri Hatırlamak bizim boynumuzun borcudur. Çünkü bu kutlu davanın Isparta’da bayraktarlığını leke getirmeden nesilden nesile ulaştırarak bugüne kadar getirdiniz. Bugün bu bayrak bizde. Bize de Cenab-ı Hak bu bayrağı lekeletmeden devretmeyi nasip etsin. Sizler birlikte olmak bizlere onur verdiği gibi güç de vermektedir. Sizlerden özellikle 2 tane isteğimiz vardır; birincisi bizlerden desteğinizi esirgemeyin. Biz düğünümüzde de bayramımızda da cenazemizde de hüzünümüzde de sevincimizde de sizlerle birlikte olmak istiyoruz. İkincisi de bugün dosta güven düşmana korku verebiliyorsak sizlerin gönülden sevgisi ve dualarınızla olduğuna inanıyoruz. Sizlerin gönül bağı ve Duası olmazsa bizler bu cılız bedenimizle bu cılız ayaklarımızın üzerinde duramayız. Dedi.
Isparta’da Ülkü Ocakları Başkanı Akif Çapraz’dan sonra geçmiş dönemde başkanlık yapmış il ve ilçe ocak başkanları da kendi fikir ve düşüncelerini söylediler. Geçmiş dönemde görev yapmış başkanlar böyle bir organizasyonda ülkücüleri biraraya getirdiği ve kendilerini hatırladığı için teşekkür ettiler.

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter