IŞİD Terörü ve Taşeronluğu – Muhammet Özel

IŞİD, Ortadoğu’yu Türklerden temizleme projesinin de bir ayağı olan cinayet örgütüdür. Örgüt, bu coğrafyada Batılı güçlerin ve İsrail’in bütün planlarını bozan ya da bozma potansiyeline sahip olan Türkleri yok etmek için kiralanmış, yönlendirilmiş ve beslenmekte olan cinayet ve katliam örgütüdür. IŞİD, Irak’ta tek bir Amerikan üssüne, konsolosluğuna, elçiliğine, diğer kurumlarına ve vatandaşlarına saldırı düzenlememiştir.

IŞİD terör örgütünün lideri Ebu Bekir Bağdadi Irak’ta Amerikan ceza evinde iken, Obama döneminde 2009 yılında serbest bırakılmıştır.

Müslüman Türkler, tarih boyunca İslam dünyasına saldıran Haçlılara karşı savaşmışken, bugün IŞİD terör örgütü, “Şiiler kâfirdir, öldürürseniz cennete gidersiniz” diye gazlanmakta, Haşhaşinler gibi başka dinden olanları değil sadece Müslümanları ya Şii ya Türk diye öldürmektedir.

Söz konusu terör örgütü, geçmiş yıllarda Irak’tan Suriye’ye geçtiğinde Türkmen köylerini basarak, “Dininiz zayıf, katliniz vacip, malınız helal, hanımlarınız da hediyedir.” şeklinde İslamiyet ile alakası olmayan ahlaksız beyanlarda da bulunmuştur.

Kendisini Sünnî ilan eden IŞİD terör örgütü, bugün Esad’a, Şiilere ve Alevilere savaş açıyorken; Barzani Sünnidir diye işbirliği içerisine girerek Türkmenleri temizlemektedir.

Irak petrollerini paylaşan Rockefeller/Chevron Exxon’u, Rothshield/BP’ ve Shell’i ve diğer petrol şirketleri yağma ve talanları için bugün pek çok terörist örgüt gibi IŞİD’i paralı asker olarak kullanmaktadır. IŞİD terör örgütü bu nedenle yayılımaktadır. Hedefler tesadüfen değil, stratejik olarak belirlenmiş petrol kuyuları, boru hatları, rafineriler olarak seçilmektedir. Musul, petrol/gaz naklinde hayati konumda olduğundan, Irak petrol haritası üzerinde ABD ve İngiltere yeni dengeler kurulmaktadır. Bunun için de Türklerin temizlenmesi gerekiyor.


Kategorisi: Gündem Yazıları

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter