Iğdır ve Adıyaman Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi

Iğdır ve Adıyan Ülkü Ocakları’nda bayrak değişimi gerçekleştirdi. Iğdır Ülkü Ocakları’nda Ersoy İçer görevini Arif Doğan Gürel’e devrederken, Adıyaman Ülkü Ocakları’nda Ömer Özkan görevini Mahmut Yılmaz’a devretti.

Iğdır’daki devir teslim töreninde bir konuşma yapan Genel Başkan Başkan Yardımcımız Ali Halil “Sizlere Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’un selamlarını getirdim. Ülkemizin içinde bulunduğu süreçte Ülkü Ocakları kilit rol oynamaktadır. Milli kimliğimizin ve devletimizin bağımsızlığının sigortası Ülkücü Harekettir. Bu bilince sahip olmalı sorumluluklarımızın farkında olmalıyız. Iğdır’da bugüne Ülkücü Harekete hizmet eden Ersoy İçer’e teşekkür ediyorum. Arif Doğan Gürel’e ise yeni görevinde başarılar diliyorum.”ifadelerini kullandı.

Adıyaman’taki devir teslim törenine de katılan Genel Başkan Yardımcımız Ali Halil yaptığı konuşmada “Ülkü Ocakları’nı Türk’ün ateşle imtihan edildiği bu dönemde zorlu bir görev beklemektedir. Milli kimliğimizin tahrip edildiği, Tür’üm demenin adeta suç sayıldığı bu zaman zarfında devletimizin ve milletimizi kuşatmaya çalışanlara karşı uyanık olmalıyız. Milli Mücadele ruhunu yeniden canlandırmalı, Milliyetçi Türkiye hayallerimizi gerçekleştirmeliyiz. Bu güne kadar Adıyamanta davamızın sancaktarlığını yapan Ömer Özkan’a bütün Ülkücü Hareket adına teşekkürlerimi sunuyorum. Hizmetlerinden dolayı Allah razı olsun. Sancağımızı aynı özveri ile taşıyacağına inandığımız Mahmut Yılmaz’a yeni görevinde başarılar dilerim.” dedi.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter